Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przyjazd czerwonych do Legnicy

~mir.ko niezalogowany
16 września 2013r. o 17:59
"Zuzanna Grębecka opisuje, jak radości z odzyskania miasta, z poczucia samorządności i wolności we własnych murach, zadowoleniu z przemian politycznych nierzadko towarzyszyło współczucie dla odchodzących „okupantów”..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 września 2013r. o 17:59
Byle nie za pieniądze polskiego podatnika.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
16 września 2013r. o 18:01
jestem ciekaw jak mówią o nas Niemcy ? Sowieci hhehe
dobre,zamiast rozkradać to co zostawili to nasza szanowna władza rozkradła resztę. Ale chyba to nie nasze ziemie były,mogę się mylić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 września 2013r. o 18:03
~mir.ko napisał(a): nierzadko towarzyszyło współczucie dla odchodzących „okupantów”..."

Syndrom Sztokholmski- Mówi Ci to coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
16 września 2013r. o 18:05
na szczescie nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 września 2013r. o 19:10
A szkoda.


Dopisane 16.09.2013r. o godz. 19:10:

W ramach walki z rzekomym zagrożeniem, władze sięgają po wsparcie lewackich organizacji, których nieformalne struktury mają na sumieniu napaści i pobicia. Jak poinformowała Prokuratura Generalna, z jej inicjatywy 24 września zostaną przeprowadzone szkolenia dla prokuratorów dotyczące walki z „faszyzmem, ksenofobią i rasizmem”. W szkoleniu, które odbędzie się w dwóch turach, weźmie udział łącznie 96 prokuratorów. Takie szkolenia powinny być prowadzone wyłącznie przez ekspertów: prawników, kryminologów, biegłych sądowych. Tymczasem w charakterze ekspertów wystąpią liderzy lewicowych organizacji: Paula Sawicka, prezes Stowarzyszenia przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita”, i Marcin Kornak, prezes założonego przez niego w 1996 r. stowarzyszenia antyfaszystowskiego Nigdy Więcej. Można mieć uzasadnione obawy, że szkolenia zostaną wykorzystane do politycznej, radykalnie lewicowej indoktrynacji
http://dorzeczy.pl/nr-34-nadciagaja-czerwone-brygady/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
16 września 2013r. o 19:27
Detonator napisał(a): jestem ciekaw jak mówią o nas Niemcy ?



Odpowiem , ja mówią o nas amerykanie. Jest to u nich powiedzeniem noszącym znamiona przysłowia ;" Głupi , jak Polak" ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 września 2013r. o 19:32
Ooo (...) tego jeszcze nie słyszałem hhah. Przyganiał kocioł garnkowi. A ci ,,mądrzy" dowiedzieli się już, że Polska nie leży w Afryce? Co więcej, czy dowiedzieli się chociaż jakie terytorium obejmują stany zjednoczone?
Opinią hamburgerów akurat bym się nie przejmował.

Zmoderowano 16.09.2013 godz.20:35 - powód: wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.