Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

czterolatek i dwu i pół latek w jednej grupie w przedszkolu

~MAMA niezalogowany
7 września 2013r. o 21:56
co myślicie o takiej grupie przedszkolnej proszę o wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 22:13
Myślę że ten młodszy zabłądził - szedł do żłobka a trafił do przedszkola. Nie jest tak źle przecież mógł trafić gorzej - pójść do szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
7 września 2013r. o 22:23
~ napisał(a): Myślę że ten młodszy zabłądził - szedł do żłobka a trafił do przedszkola. Nie jest tak źle przecież mógł trafić gorzej - pójść do szkoły.
nie koniecznie.ja na przykład, w wieku dwóch i pół lat umiałem czytać i pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 22:27
~ napisał(a): Myślę że ten młodszy zabłądził - szedł do żłobka a trafił do przedszkola. Nie jest tak źle przecież mógł trafić gorzej - pójść do szkoły.
skoro przyjmują dzieci dwu i pół letnie do przedszkola i jest tylko 1 żłobek na całe miasto to chyba jednak nie zabłądził, za rok ten młodszy będzie dalej w maluchach a ten starszy przejdzie do średniaków albo od razu do starszaków, to już nie te czasy że dawali dzieci z jednego rocznika do jednej grupy w przedszkolu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
7 września 2013r. o 22:38
~pinochet napisał(a): nie koniecznie.ja na przykład, w wieku dwóch i pół lat umiałem czytać i pisać


I dalej nie wiesz jak piszemy "NIEKONIECZNIE" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~< pikok and wolly> niezalogowany
7 września 2013r. o 22:47
A gdzie tak jest? w tomaszowie bolesławieckim? Pani się martwi o 4 latkę czy o 2.5 latke? Bo jeśli chodzi o 4 latkę to ma pani duży problem. To jakieś nieporozumienie. Trzeba przenieść do starszej grupy albo do innego przedszkola. 4 latka ma się rozwijać a nie robić co 2. 5 latek- dużo dzieci jeszcze nie mówi w tym wieku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 23:16
~< pikok and wolly> napisał(a): ....... co 2. 5 latek- dużo dzieci jeszcze nie mówi w tym wieku!!!
Ja tam nie wiem skąd takie myślenie moje dzieci w wieku 2,5 lat mówiły zdaniami- dodam że obaj to chłopcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pikok and wolly niezalogowany
8 września 2013r. o 7:24
Napisałem większość a nie wszyscy. Bo Twoje, ale dużo dzieci jednak nie mówi dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.