Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sesja ślubna w plenerze

9040
#BoEna nieaktywny
15 września 2013r. o 11:14
kc napisał(a): I pamiętajcie, że żaden fotograf nie powie Wam prawdy, że robienie takich sesji jest bez sensu : ).


Doprawdy?
A,jaki sens jest w robieniu pamiątkowych zdjęć ślubnych w zakładzie, gdzie fotograf standardowo ustawia mlodych do standardowych ujęć?.Proszę patrzeć tu,a teraz usmiechnąć się i spojrzeć tu, teraz się objąć etc, etc..To klasyka,prawda? Tak jest od lat ,od czasów naszych babć,mam i to oznacza,że tylko takie zdjęcia mają sens? Tu są emocje? Tu jest prawda? Owszem,może w wyglądzie młodych.Cos poza tym?
Teraz ludzie chcą czegoś więcej.Fotograf zabiera w plener parę.Jest z nimi parę godzin.Obserwuje Ich, chwyta emocje,dostrzega spojrzenia, gesty,mimikę twarzy.Często po takiej sesji powstają zdjęcia,które zaskakują bohaterów w bardzo pozytywny sposób.Widzą siebie takich jakimi są naprawdę..Taka sesja może być sztuką.
I czy jest w niej sens?Owszem, najbardziej wtedy gdy widzi się pełne zachwytu i wzruszeń spojrzenia fotografowanych gdy oglądają swoje zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2013r. o 11:44
BoEna napisał(a):
kc napisał(a): I pamiętajcie, że żaden fotograf nie powie Wam prawdy, że robienie takich sesji jest bez sensu : ).


Doprawdy?
A,jaki sens jest w robieniu pamiątkowych zdjęć ślubnych w zakładzie, gdzie fotograf standardowo ustawia mlodych do standardowych ujęć?.Proszę patrzeć tu,a teraz usmiechnąć się i spojrzeć tu, teraz się objąć etc, etc..To klasyka,prawda? Tak jest od lat ,od czasów naszych babć,mam i to oznacza,że tylko takie zdjęcia mają sens? Tu są emocje?


A czy kc napisała , że zdjęcia w studio mają większy sens?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sterniczka82 niezalogowany
15 września 2013r. o 12:05
A co myślicie o Pałacu w Brunowie? Czy ktoś miał tam sesję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
15 września 2013r. o 12:06
Myślę że jak znajdziesz dobrego fotografa najlepiej artystę to on podpowie wam ciekawe miejsca do zdjęć, ma tu znaczenie wiele czynników w tym atmosferyczne. Mogę polecić ci Krzysztofa -to prawdziwy artysta nie tylko fotograf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
15 września 2013r. o 17:50
~sterniczka82 napisał(a): A co myślicie o Pałacu w Brunowie? Czy ktoś miał tam sesję?


Jest ok, sympatyczny, zadbany park z ławeczkami, mostkiem, liście już opadają i można je fajnie wykorzystać. Wnętrza też z pewnym potencjałem. Malownicze schody, dużo miejsca.


Dopisane 15.09.2013r. o godz. 17:49:

kc napisał(a): Po co Ci taka sesja ślubna ? Jaki sens jest robić takie nienaturalne zdjęcia w dziwnych, sztucznych pozach ? Pytam serio.


Chyba jest, bohaterka np. tego zdjęcia wyglądała na zadowoloną : )


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576042912454267&set=pb.116901558368407.-2207520000.1379260135.&type=3&theater




Dopisane 15.09.2013r. o godz. 17:50:

xaa napisał(a): A,na zamku w Kliczkowie?
Powodzenia :)


Obecnie sesja w Kliczkowie, jeśłi nie miało się tam wesela, to koszt chyba 300 zł.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 września 2013r. o 19:09
BoEna napisał(a): Doprawdy?
A,jaki sens jest w robieniu pamiątkowych zdjęć ślubnych w zakładzie...


No ja właśnie w dzisiejszych czasach nie widzę sensu takich sesji, czy w plenerze, czy w zakładzie, na jedno wychodzi.

Bernard napisał(a):
kc napisał(a): Po co Ci taka sesja ślubna ? Jaki sens jest robić takie nienaturalne zdjęcia w dziwnych, sztucznych pozach ? Pytam serio.


Chyba jest, bohaterka np. tego zdjęcia wyglądała na zadowoloną : )

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576042912454267&set=pb.116901558368407.-2207520000.1379260135.&type=3&theater

Ładną bohaterkę tego zdjęcia posadziłeś na brudnych schodach, z wykrzywionymi nogami, z miną , która w zasadzie nie wiem co ma przedstawiać, pozbawiłeś ją pana młodego, co rozumiem, bo w zasadzie przy fotografii ślubnej jest mało ważny : ).

Dziewczyna zadowolona, bo ma zrobionych kilka wyretuszowanych zdjęć i za kilka lat będzie mogła powiedzieć "ależ byłam piękna" : ). A czy to dobra pamiątka ze ślubu? Polemizowałabym : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
15 września 2013r. o 20:11
Akurat Bernard nie retuszuje jakoś masakrycznie zdjęć :) Trafiają się ładne panny młode, to problem z głowy :D

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 września 2013r. o 20:24
Ładna dziewczyna i myślę, że ze ślubu ma ładne zdjęcia, które będą fajną pamiątką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza