Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hello Kitty i kucyki Pony zakazane w szkole

11222
#Amnesty nieaktywny
16 września 2013r. o 22:03
~ napisał(a): Proponuję aby księża pokazywali się publicznie w jasnych kolorach. Czarny kojarzy mi się ze śmiercią, okultyzmem, czarnymi myślami. Z niebem mi się on w ogóle nie kojarzy i w ogóle obraża moje uczucia religijne.


bardzo dobrze ci się kojarzy. Dlaczego ksiądz miałby ci się kojarzyć z niebem ?
Wiekszosc ma z nim bardzo mało wspólnego wbrew pozorom... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
16 września 2013r. o 22:15
hemi napisał(a):
Smerfy: jedna smerfetka , same smerfy i są smerfiątka...


Hemi oglądasz bajki z dziećmi?
W ''Smerfy 2 "- Gargamel , zabiera dusze smerfom , żeby zamienic skrzaty własnej produkcji w takie same niebieskie 'potworki'- a to tylko po to żeby z ich esencji życiowej czerpac magiczną moc do zawładnięcia światem.
Polecam :|

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2013r. o 22:54
~ napisał(a): Proponuję aby księża pokazywali się publicznie w jasnych kolorach. Czarny kojarzy mi się ze śmiercią, okultyzmem, czarnymi myślami. Z niebem mi się on w ogóle nie kojarzy i w ogóle obraża moje uczucia religijne.


I dlatego papież ubiera się na biało. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
16 września 2013r. o 22:54
Nie wiecie, po co ta nagonka? Teraz każdy będzie kupował na Pierwszą Komunię dziecku dekoder "TV Trwam" :D

[img=1379364874_5kqo6el.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 8:16
~ napisał(a): Dzieciom tylko niechec do klerow zostanie. Bo co im powiem. Nie kupie ci kucyka Pony bo ksiadz zakazal!


Dzieciom to niechęć do rodziców zostanie...
Bo co ja im powiem jak chcą włożyć rękę do wrzątku albo zechcą dugiej tabliczki czekolady? Co ja im powiem jak nie zechcą jeść nic oprócz słodyczy?
Ręce opadają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 8:34
GosiaG napisał(a): Jak dla mnie , już sam tytuł jest szkodliwą ideologią
:P :P :P


Gosiu ty poszukaj jakiegoś osiedla mormonów tam cie odizolują nie będziesz musiała patrzeć na te straszne kucyki kotki i co tam jeszcze w bajkach i na okładkach. Albo klasztor wybierz. Mój synek ma skarpetki ze złomkiem ubranka z zygzakiem i angry birdsami - tymi strasznymi co przemoc szerzą i świnki z budowli zrzucają. Oj straszna rzecz co z niego wyrośnie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 8:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): Dzieciom tylko niechec do klerow zostanie. Bo co im powiem. Nie kupie ci kucyka Pony bo ksiadz zakazal!


Dzieciom to niechęć do rodziców zostanie...
Bo co ja im powiem jak chcą włożyć rękę do wrzątku albo zechcą dugiej tabliczki czekolady? Co ja im powiem jak nie zechcą jeść nic oprócz słodyczy?
Ręce opadają!


idz sie lecz! co ma piernik do wiatraka? czy my jako rodzice dzialamy na szkode dzieci kupujac piornik z kucykami Pony? porownujesz to do okaleczania dzieci poprzez wsadzanie im rak do wrzatku? jesli tak to czas sie leczyc..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
17 września 2013r. o 10:33
~ napisał(a):
idz sie lecz! co ma piernik do wiatraka? porownujesz to do okaleczania dzieci poprzez wsadzanie im rak do wrzatku? jesli tak to czas sie leczyc..

Obyście swoich dzieci nie musieli leczyć. Od małych rzeczy się zaczyna, a rozbestwiając je od małego ciężko będzie opanować w młodzieńczym wieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.