Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hello Kitty i kucyki Pony zakazane w szkole

~ niezalogowany
17 września 2013r. o 10:34
Leczenie wskazane(nie mnie), ale jak widać może nie pomóc ;)

Delikatnie zasugerowałam, że rodzic który ma problem jak odmówić dziecku (zwłaszcza takich pierdół), bo go znienawidzi - to jest dramat, który tłumaczy skąd się biorą te dzikie hordy niewychowanych bachorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 11:24
Czyli rozumiem, że dziecko ubrane w bluzkę hello kitty i bawiące się kucykami pony to mał rozbestwiony bachor? Leczcie sie ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 13:01
Rok szkolny.. kupujemy piornik.. 19.99 i wzory.. kucyki, monstery, koty, psy , auta.. wszystkie w jednej cenie. Czy mam szukac piornika z zakonnica czy krzyzem by moje dziecko bylo "" duchowo oczyszczone? czy brac kucyki dziewczynce bo np foto z motorem jest nijakie. Ot samym piornikiem z kucykiem rozpieszczam swoje dziecie, no tak bardzo ze wyrosnie z niej morderca i szlag wie co jeszcze...
Motywacja, wez ty idz sie ..bnij w w czolo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
17 września 2013r. o 13:03
~ napisał(a):
GosiaG napisał(a): Jak dla mnie , już sam tytuł jest szkodliwą ideologią
:P :P :P


Gosiu ty poszukaj jakiegoś osiedla mormonów tam cie odizolują nie będziesz musiała patrzeć na te straszne kucyki kotki i co tam jeszcze w bajkach i na okładkach. Albo klasztor wybierz.



Jeśli za pomocą odpowiednich emotikonków , nie wyraziłam dostatecznie uczuć, które spowodowały napisanie tego posta.
Śpieszę z wyjaśnieniem..

To była ironia ;)

Moja córeczka(6 lat) też ma zabawki i ubranka hello kitty, co nie znaczy ,że już teraz ma wiedzieć o tym - że słodki kotek jest patronem UNICEFU -który np. szczepi dzieci w Afryce :P


P.S. Mormoni to sekta okultystyczna
:D :D :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 15:30
Niesmaczne to jest to, że jakaś Motywacja, cholera wie co to takiego, pewnie jakiś zakompleksiony człowiek, zarzuca rodzicom brak umiejętności w wychowywaniu dzieci, nazywAjąc je bezpodstawnie rozbestwionymi bachorami drącymi mordy a dowodem na to, są rzekomo noszony przez nie ubranka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 15:43
Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbyteczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 września 2013r. o 19:02
nigdy bym nie kupił swojemu dziecku piórnika z logo Iron Maiden... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polan niezalogowany
17 września 2013r. o 19:23
Trzymać dzieci jak najdalej od klechów i nie będzie takich problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.