Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego węgla

~yyyhhh niezalogowany
23 września 2013r. o 22:12
Polecam z czystym sumieniem węgiel z Parzyc od Zatora. Gość na pewno nie oszuka na wadze a jakość węgla i ceny godne polecenia. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemek niezalogowany
24 września 2013r. o 8:22
toudi140 napisał(a): , jeśli jest nowy piec i nie jest przystosowany do jednego rodzaju węgla ( np. ekogroszek) to proponuję poprzedzić zakupy próbami z różnymi rodzajami węgla zakupywanymi w workach i znalezieniem odpowiedniego , a co skład to różny węgiel


Bardzo mądra rada. Ja zrobiłem tak w ubiegłym roku aż znalazłem odpowiedni z którego byłem zadowolony. ZEC okazał się najgorszy. Dobra reklama ale nie poszło to w parze z jakością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 8:37
gdzie kupić węgiel na worki? czy trzeba mieć worki swoje,czy worki też ktoś dowozi i ile wychodzi średnio za worek dobrego węgla? i gdzie się opłaca kupic drewno na rozpałkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 15:39
Brałem w Kruszynie. Sklad działa chyba od niedawna, ale jakość węgla bardzo dobra. Maja wysoką kalorycznosc. poza tym ważą uczciwie, bo jeszcze nigdy 2 tony nie zajmowaly mk tak dużo miejsca. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 18:18
polecam węgiel czarny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 18:40
~ napisał(a):
~lolo napisał(a): Tylko nie na kosciuszki . Kupilem ostatnio 2 tony i padaczka . Niby bardzo gruby i mial byc bardzo kaloryczny . Po pierwsze podczas rozladunku za uwazylem ze wegiel jest mieszany z kilku gatunkow , drugie nie jest kaloryczny . Dzisiaj jest teperatura dodatnia a ja w piecu rozpalic nie moge . Drewno sie spala a wegiel sie nie chce rozpalic . Padaczka . A myslalem ze sklad nowo otwarty i bedzie wegiel dobry .
boisz się konkurencji i krytykujesz?
Jakiej konkuręcji ??? Byłem kupowałem na tym składzie . Mam fakturę itd. Jak jesteś taki mądry to powiec mi dlaczego auto co do was przyjechało , było załadowane w KONINIE ?? Nowa kopalnia tam powstała ?? Czy może tam się przesypuje Białoruski węgiel ??? Lub jakiś inny . Dziadostwo ludziom się sprzedaje a cena jak za 1 gatunek . Bo 800zł to nie mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 18:53
~ napisał(a): polecam węgiel czarny.
Z apteki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kordi niezalogowany
25 września 2013r. o 19:22
skład opału płomyk w nowej wsi, tani i dobry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza