Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego węgla

~ niezalogowany
25 września 2013r. o 19:47
~yyyhhh napisał(a): Polecam z czystym sumieniem węgiel z Parzyc od Zatora. Gość na pewno nie oszuka na wadze a jakość węgla i ceny godne polecenia. :)


Może podaj jakiegoś linka do jego składu,bo jakoś nie mogę znaleźć,może telefon.A ceny,możesz coś napisać,koszt transportu do bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 21:29
~ napisał(a): Ja biore 5 rok z rzedu w ZEC i jestem bardzo zadowolony
też braliśmy z ZECu dopóki nie spróbowaliśmy węgla z Kruszyna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2013r. o 12:19
~ napisał(a): gdzie kupić węgiel na worki? czy trzeba mieć worki swoje,czy worki też ktoś dowozi i ile wychodzi średnio za worek dobrego węgla? i gdzie się opłaca kupic drewno na rozpałkę?

drewno do rozpałki to tylko na KOŚCIUSZKI......firma DAR-POL....MAJĄ DUŻE WIĄZKI I SUCHE....kupowałem dwa tygodnie temu....jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2013r. o 13:02
~ napisał(a): A na kościuszki skład opału "koksik" ktoś kupował ,polecacie?
koksik ma wage tak,ze klient jej nie widzi,i to ważenie jest niewiarygodne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARAT niezalogowany
26 września 2013r. o 14:15
WĘGIEL NA WORKI TYLKO Z ZECU I KG SIE ZGADZAJĄ, ROWNIE DOBRY WĘGIEL MAJĄ U CIESLI NA FAKTURE TANIEJ DOWÓZ GRATIS I KG SIE ROWNIEZ ZGADZA I JEST NAPEWNO WYSOKO KALORYCZNY DŁUGO TRZYMA CIEPŁO O MAŁO PIECA NIE ROZSADZIŁO PO NAŁOZENIU TEGO CO ZWYKLE DAJE SREDNIO CIEPŁO Z KOKSIKA I OCZYWISCIE W KILOGRAMACH TEZ JEST LICHO. TAK WIEC POLECAM WEGIEL OD CIESLI A NA DRUGIE MIEJSCE STAWIAM ZEC..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARAT niezalogowany
26 września 2013r. o 14:23
A JESLI CHODZI O ROZPAŁKĘ TO SUPER DRZEWO MAJA W TARTAKU W TOMISLAWIU, SUCHE PRZEDE WSZYSTKIM I POCIETE GOTOWE DO ROZPAŁKI A BARDZO MALO TROCIN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2013r. o 18:30
ja tam węgiel kupuje w aptece troche drogi ale pali sie w miare normalnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2013r. o 22:03
Jak spadnie śnieg i temperatura spadnie poniżej zera to będziecie łykać jak leci i pierwszy z brzegu.Węgiel kupuje się w w lecie ,jest najtańszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.