Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kolejna próba niszczenia Polskiej inteligencji

11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 21:20
Na początek chciałem Wam zaprezentować artykuł, który w pełni odzwierciedla o czym będzie mowa. A więc proszę:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/973294,wroclaw-drozeja-studia-studenci-protestuja,id,t.html
Czy to nie jest uderzenie w Polska inteligencję? Ja zdaję sobie sprawę z tego, że zaraz zaczną się komentarze, że kogo to gó.wno obchodzi jak wiadomo jacy są obecni studenci. Otóż gó.wno wiadomo, bo czy gubiąc jedną owcę, mając 99 innych, nie pójdziesz szukać tej jednej? Jako dobry pasterz pójdziesz i tak jest w tym przypadku. Czemu skazywać studentów, w których być może kryją się wielkie talenty a nie zostali obdarzeni rodzicami typu cesarz donald I, bądź hetman roztowski, na porażkę ze względów finansowych? Kto wymyślił, by za egzamin trwający(na jedną osobę)5 minut kosztował niejednokrotnie całą pensję rodzica?
Nie tak dawno Polską inteligencję zabijano wprost z broni palnej, bądź zamykano bez dostępu do świata zewnętrznego. Teraz objęta została nowa taktyka. Jej rezultatów pewnie nie jeden z nas nie doświadczy, ale czy warto być samolubem i oddać swoje życie i życie przyszłych pokoleń ludziom, którzy się z was śmieją i mają was w dupie?
Czemu teraz tak nagle Polak Polakowi jest wilkiem? Czemu kłócimy się w każdej możliwej sprawie? Patrząc w głąb historii to wystarczyło kilkuset odważnych Polaków, by zmieść kilkukrotną przewagę. A teraz? Wszyscy narzekają na obecną sytuację, ale zjednoczyć się i powiedzieć ,,NIE" to ciężko. Amnesty pytał mnie czy nie podoba mi się obecne lizodupstwo. Powiedziałem, że nie podoba, ale gdy założyłem temat o proteście przeciwko przyjazdu byłych(obecnych, bo żołnierz zawsze już będzie żołnierzem) to mnie wyśmialiście. A czy to nie był okaz typowego lizodupstwa?
PS. Jak mod chce to niech przeniesie to do absurdów, ale proszę nie usuwać, bo nikogo nie obrażałem, a i słownictwo na poziomie zachowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
27 września 2013r. o 21:44
a widziałeś kto przyjechał do Legnicy że tak szczekasz?
Co do podwyżek cen dla studentów mam to samo zdanie (...)

Zmoderowano 28.09.2013 godz.20:38 - powód: wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 22:06
W Polsce nie ma inteligencji.
Są poltycy, i ci którzy na nich pracują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 22:08
~ napisał(a): W Polsce nie ma inteligencji.
Są poltycy, i ci którzy na nich pracują

W sumie czego mogłem się spodziewać zakładając taki temat. A może inteligencja jest tylko ograniczana przez rząd? przykład? No chociażby 800 za egzamin powtórkowy. Mało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 22:16
Jak by się uczył to nie musiał by zdawać poprawki i bulić 8 stówek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 22:19
Widać pan nigdy nie studiował i nie miał styczności z pewna grupą profesorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karo niezalogowany
27 września 2013r. o 22:20
O właśnie jak by się uczył ..............a zresztą co to za inteligencja teraz .............ludzie ze wsi maja jej więcej bo sami sobie muszą być wszystkim .........za komuny inżynier czy magister to był faktycznie ktoś , dzisiaj to nie robi wrażenia, takie studia to i Kaziu spod sklepu zaliczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 września 2013r. o 22:25
Moze kiedys system studiowania sie zmieni - np. na podobny do amerykanskiego: platne studia z niezlym system stypendialnym/kredytowym. Studenci wtedy szanuja wykladowcow i sie ucza (bo to ich kasa), a uczelnie konkuruja poziomem bo pieniadze ida na studentem. A jak ktos jest dobry to mu umorza albo znajdzie taka prace, ze szybko splaci :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.