Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA - podejrzany typ -ktoś może go widział ?

~do judi niezalogowany
28 września 2013r. o 23:06
to jak podasz więcej szczegółów ?
Jedna pani nazwała jednego pana z Opica pedfilem i wyłapała wyrok więc się zastanów czy nie skontaktować się z moderatorem i nie zamknąć tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
29 września 2013r. o 7:39
Nie rozumiem paniki niestety...
Robicie pedofila z faceta który ewidentnie znał matke zapytanego dziecka ( rzeczywiście być może były partner lub cichy wielbiciel który łyknął na odwage 2 piwka i postanowił zostać ,,rycerzem - zdobywcą"

Wezmy tez pod uwagę fakt, że dzieciaki mają wyobrażnie dosyć mocno wybujałą ale nawet w tym wypadku nic szczególnie nieprzyzwoitego nie padło.

Oczywiście dla rodzica wydaje się to jakims sygnałem ostrzegawczym i rozumiem wzmożoną czujność , prawdopodobnie każdy z nas mających dzieci tak by zareagował. Aczkolwiek robienie z typa pedofila i poszukiwanie na łamach portali jest według mnie lekkim nadużyciem i w niektórych sytuacjach może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Reasumujac - dbajmy o nasze dzieciaki ale nie popadajmy w paranoje ... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4244
#judi2 nieaktywny
29 września 2013r. o 11:22
Wasze komentarze są bez sensu ,ale tak jest dotąd ,dokąd sami nie padacie ofiarą,lub wasze dzieci.Dla wyjaśnienia ja nie podaje nikogo z imienia i nazwiska więc za co miałabym mieć problem?!zrozumcie że dziecko boi się iść jutro do szkoły,a ja tym bardziej się boje bo nie mogę zapewnić jej ochrony.Prosze jeśli nie potraficie się wypowiedzieć to lepiej nic nie piszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
29 września 2013r. o 11:27
Bez sensu jest ten temat. Idź na policję zgłoś i zastanów się skąd ten typ znał imię twojej córki, bo raczej z dziennika uczniowskiego nie wyczytał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
29 września 2013r. o 11:30
Motywacja , na pierwszej stronie była o tym informacja:

judi2 napisał(a): oczywiście że byłyśmy na policji,ale to nie takie proste ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
29 września 2013r. o 11:41
przepraszam, nie zauważyłem, a może wczoraj widziałem, a dzisiaj zapomniałem. Więc żeby nie spamować, to dodatkowo dodam, by uważać w takich tematach, by nie przerodziło się to w bezpodstawny lincz, jak było w przypadku pana taxówkarza.
Również bym podpytał bardziej córkę. Była przesłuchiwana przez policję? Żeby nie okazało się, że w poniedziałek jest sprawdzian, albo koleżanki się śmieją i córka nie chce iść do szkoły. Dziwne jest to, że znał imię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 12:32
Polskie wydanie mody na sukces :D
I założę się, że losy tego tematu tak się skończą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
29 września 2013r. o 12:39
Prosze zapytac dziecko swoje gdzie i o jakiej godzinie miała miejsce ta sytuacja może tam gdzies jest monitoring jakas kamera w pobliżu, moze to pomoze ustalic kto to był. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza