Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA - podejrzany typ -ktoś może go widział ?

~też podejrzany ale nie do końca niezalogowany
29 września 2013r. o 12:44
~czytelnik napisał(a): Prosze zapytac dziecko swoje gdzie i o jakiej godzinie miała miejsce ta sytuacja może tam gdzies jest monitoring jakas kamera w pobliżu, moze to pomoze ustalic kto to był. !! !! !!

No a jak już to wszystko poustalacie to dajcie znać co dalej. Nie za bardzo rozumiem co chcecie zrobić :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4244
#judi2 nieaktywny
29 września 2013r. o 13:03
Dla wyjaśnienia;córka nie ma problemów ani z nauką ani z koleżankami,do szkoły chce iść bez problemu,poprosiła koleżanki żeby po nią przychodziły,może to coś da....

Ps;dziękuję za podpowiedź z monitoringiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
29 września 2013r. o 15:53
Rzeczywiście dziwna sprawa. Życzę, aby udało się to szybko wyjaśnić.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
29 września 2013r. o 16:28
Motywacja napisał(a): Dziwne jest to, że znał imię.
No faktycznie dziwne.Wystarczy iść na pierwsze leprze podwórko gdzie bawią się dzieci i wołają do siebie po imieniu i tak w 10 min znasz już imiona wszystkich. :|


Dopisane 29.09.2013r. o godz. 16:24:

judi2 napisał(a): Dla wyjaśnienia;córka nie ma problemów ani z nauką ani z koleżankami,do szkoły chce iść bez problemu,poprosiła koleżanki żeby po nią przychodziły,może to coś da....

Nie tłumacz sie bo to sensu tu nie ma.Informuje się by trzymać sie na baczności ....źle.Nie poinformujesz to później pretensje że było coś na rzeczy i nikt nie dał cynka i nikt nie reagował a skończy sie jazdą policji.Taki głupi naród.
Zapewne głupie komentarze o tym że może jakiś przydupas mamy,pisali mężczyźni bo jak zwykle według nich kobiety zdradzają a oni sa święci i wierni jak psy oczywiście do czasu gdy jakaś suczka sie goni. :]
Poinformowałaś w razie W czyste sumienie masz. ;)


Dopisane 29.09.2013r. o godz. 16:28:

*lepsze :| no

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
29 września 2013r. o 16:37
TOjsienka napisał(a):
Motywacja napisał(a): Dziwne jest to, że znał imię.
No faktycznie dziwne.Wystarczy iść na pierwsze leprze podwórko gdzie bawią się dzieci i wołają do siebie po imieniu i tak w 10 min znasz już imiona wszystkich. :|

No faktycznie, pod oknem mam kilkanaście dzieci bawiących się całymi dniami i jakoś żadnego imienia nie znam.

TOjsienka napisał(a):
Zapewne głupie komentarze o tym że może jakiś przydupas mamy,pisali mężczyźni bo jak zwykle według nich kobiety zdradzają

A nie jest tak? Proszę Cię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 16:41
Daj spokój motywacja, szkoda prądu. Najgorzej ma ten co sądzi, że wszyscy idioci oprócz niego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
29 września 2013r. o 16:44
Ja nigdy i nigdzie nie powiedziałem, że jestem najmądrzejszy. Wiem, żem w często nic nie wiem, ale po to chyba się człowiek uczy.
Również nie wydaję mi się bym nazywał tutaj kogoś idiotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
29 września 2013r. o 16:45
Motywacja napisał(a): No faktycznie, pod oknem mam kilkanaście dzieci bawiących się całymi dniami i jakoś żadnego imienia nie znam

Bo cię to nie interesuje w przeciwieństwie do kogoś komu zależy na tym żeby je znać to słucha.


Zmoderowano 29.09.2013 godz.19:51 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.