Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przyszły zobaczyć Kaczyńskiego
~ niezalogowany
3 października 2013r. o 7:28
tieri napisał(a):
~Do Tieri napisał(a): wszyscy powtarzają załgane brednie wymyślone przez propagandę

jacy wszyscy?? o jakich załganych bredniach mówisz?
Macierewicz razem z tymi swoimi fachowcami ośmieszają cały kraj na arenie światowej. Dajesz się zmanipulować gościowi który zlikwidował wywiad wojskowy. Zamiast gnić w więzieniu głosi przeróżne teorie nt katastrofy smoleńskiej. Ile już było wersji zamachu??


Przestań się kompromitować, gościu!
To co powtarzasz to są właśnie załgane brednie propagandowe.
Nawet jednego przykładu nie potrafiłeś wskazać a ślepo wierzysz w te łgarstwa!

PS
O jakim wywiadzie wojskowym bredzisz? Może mi dopowiesz ilu szpiegów rosyjskich odkryło WSI przez cały okres swojego istnienia? Podpowiem ci - 0 (słownie 0). Na terenach gdzie Rosjanie mieli swoje wielkie bazy nawet z bronią jądrową (!) - więc musieli mieć olbrzymie zabezpieczenie kontrwywiadowcze! To nie był wywiad, tylko polska filia KGB - wszyscy wyszkoleni w Moskwie (a oni szkolili tylko swoich). Weź się chłoptasiu przestań kompromitować - nic nie wiesz, niczego nie czytałeś, zamiast myślenia masz w głowie sieczkę którą ci specjaliści od pijaru wpompowali!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2013r. o 8:08
~Iza napisał(a): ... bo młódź poszła na wybory i po drodze zabrała babci dowód :D .


:D Widać Prosty Magister sprzedawał lepszą kiełbasę , o pardon ... rozdawał :D

Przyjmij moje wyrazy uznania dla Twej elokwencji, Droga Arystokratko :) Aż dziw bierze , że nie mam się do czego przyczepić w Twojej wypowiedzi. Ja również czekam na Trybuna Ludowego , Bolecnauci o tym wiedzą :) Cieszę się , że teraz jest nas dwoje :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
3 października 2013r. o 17:07
Pannazdzieckiem napisał(a):
...Przyjmij moje wyrazy uznania dla Twej elokwencji, Droga Arystokratko :) Aż dziw bierze , że nie mam się do czego przyczepić w Twojej wypowiedzi. Ja również czekam na Trybuna Ludowego , Bolecnauci o tym wiedzą :) Cieszę się , że teraz jest nas dwoje :)

Żartujesz? ... ale dziękuję :D
Wiesz co, Panienko, pełna zgodność to u klonów jest , hi, hi ;)
Jak myślisz, czas oczekiwania około wieczności , czy szybciej ?
Kiedy się ludziska połapią, że im bardziej na kogoś psioczą za granicą za działania w interesie narodowym, tym słuszność tych działań pewniejsza?
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;spfok niezalogowany
3 października 2013r. o 21:24
ale atrakcja same mochery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2013r. o 21:41
~Iza napisał(a): ... Wiesz co, Panienko, pełna zgodność to u klonów jest , hi, hi ;)


Pełna zgodność jest w Promieniu , Promień się na wzajem uzupełnia, oprócz sklonowanych ciał jest jeszcze dusza , czyli fragment Promienia. Dwie dusze dają Promień. Kto , jak kto , ale Ty odczuwasz to intuicyjnie. Ufam , że odnalazłaś swoją połowę i podobnie , jak ja , jesteś szczęśliwa :) A jeśli o zagraniczne działania chodzi , Radka Goldberga masz na myśli, czy jak , bo nie łapię ? :|


Dopisane 03.10.2013r. o godz. 21:37:

~;spfok napisał(a): ale atrakcja same mochery


Toś mnie rozśmieszył Głąbie, Głąbico ... gołąbico :D :D :D . Ja mocherem :D


Dopisane 03.10.2013r. o godz. 21:41:

moher .... :D Dziękuję Kochanie :* za poprawienie , w życiu nie sądziłbym , że czytasz moje słowa :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2013r. o 22:00
piszcie ,piszcie :)

poczytam se do podusi ... :...y,pełowce ,mohery ...
ale ,,menadżernia,, ;)
(mnie nie poprawiajcie) :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2013r. o 22:11
A Ty się nie wtrącaj Papugo, kiedy dorosłe mohery rozmawiają... szczeniaku :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2013r. o 22:20
:D
zaprawdę powiadam Wam...dobranoc :)


Dopisane 03.10.2013r. o godz. 22:20:

wracam przed tiwi na drugą część ,,szkiełka,, :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.