Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wyproszona ze sklepu na ul. Asnyka

~igusia niezalogowany
5 października 2013r. o 20:09
~mamka napisał(a): Wręcz ci nie wierzę, że masz dziecko !!! Albo NIGDY nie byłaś w sytuacji matki, która nie ma możliwości podrzucenia komuś dziecka i wejścia do sklepu bez niego. Jak mnie irytują te durnowate teksty- zostaw komuś dziecko, nie właź z wózkiem, masz dziecko -masz utrudnienia- ja pierdo-ę- Najlepiej nas matki z wózkami i w ogóle z tymi rozwrzeszczanymi bachorami odizolujcie od społeczeństwa tak na parę lat- bo my jesteśmy dla was takie uciążliwe- TRĘDOWATE !!!!! A teraz wszyscy antymatkowi niech idą do swoich mamuś i niech je kopną w du_pę, bo tak szanujecie matki z dziećmi- każdy z was był onegdaj takim rozwrzeszczanym bachorem, "robiącym utrudnienia swojej matce"- a teraz cwaniakują -najbardziej ci co tych dzieci nie mają. Nigdy nie byłam wszędobylską matką ale widać oceniają nas nawet ci co nas wcale nie znają.
Dokładnie-nic dodać,nic ująć.

Zmoderowano 05.10.2013 godz.20:27 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 20:12
~pffff napisał(a): tym wózkiem zajmujesz pół sklepu to sie nie dziwie że wyprosiła. może jeszcze z czołgiem wjedź?
to co wozek z dzieckim ma zostawic pod sklepem zeby ktos porwal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~troskliwa niezalogowany
5 października 2013r. o 20:23
Pani Magdo żyłka Pani pęknie tak się Pani napina :) :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
5 października 2013r. o 20:27
Szkoda że nie wiem co to za sklep omijała bym go z daleka. Matki też mają prawo wejść do sklepu z wózkiem. Czasem nie mają nikogo komu mogły by zostawić dziecko. A jak tego nie rozumiecie to świadczy tylko o tym że nie macie własnych dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 20:42
~mamka napisał(a):
Wręcz ci nie wierzę, że masz dziecko !!! Albo NIGDY nie byłaś w sytuacji matki, która nie ma możliwości podrzucenia komuś dziecka i wejścia do sklepu bez niego. Jak mnie irytują te durnowate teksty- zostaw komuś dziecko, nie właź z wózkiem, masz dziecko -masz utrudnienia- ja pierdo-ę- Najlepiej nas matki z wózkami i w ogóle z tymi rozwrzeszczanymi bachorami odizolujcie od społeczeństwa tak na parę lat- bo my jesteśmy dla was takie uciążliwe- TRĘDOWATE !!!!! A teraz wszyscy antymatkowi niech idą do swoich mamuś i niech je kopną w du_pę, bo tak szanujecie matki z dziećmi- każdy z was był onegdaj takim rozwrzeszczanym bachorem, "robiącym utrudnienia swojej matce"- a teraz cwaniakują -najbardziej ci co tych dzieci nie mają. Nigdy nie byłam wszędobylską matką ale widać oceniają nas nawet ci co nas wcale nie znają.

Nie panikuj głupio,to,że ktos nie życzy sobie wózków z dziećmi w sklepie nie oznacza ,że ma cie za "trędowatą' nie oznacza "kopania w d..e matek "itd.Nie wpier,,laj się ze smrodem g dzie cie nie chcą i tyle.To wszystko i nic do tego nie dokładaj.Wielkie obrażalstwo bo nie wolno wózkiem z łepkiem wjechac gdzie sie żywnie podoba,zaraz już wam sie wydaje ,ze ktos prześladuje ,chodzi tylko o nie wjezdzanie wózkiem,więcej nic i nie bulwersowac sie tu proszę.

Zmoderowano 05.10.2013 godz.20:57 - powód: błędy cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pusia niezalogowany
5 października 2013r. o 21:02
Czytam, czytam i nie wierzę... matki które dbają i kochają swoje dzieci nie chodzą na łajzy do sklepów "się pogapić" na asortyment, miejsce dla dziecka to: park, spacerek na powietrzu, plac zabaw ewentualnie rynek "manhatan", "wesoła". Rozumiem ktoś czasami musi wyskoczyć z dzidziusiem do sklepu spożywczego, bo czegoś mu zabrakło np. do obiadku, no ale nie do odzieżowego!!! A niby kobieto jak sobie wyobrażasz oglądać ciuchy, mierzyć je w przymierzalni, przecież nie można zostawiać dziecka bez opieki!!! Wypadłoby dziecko z wózka i byłby lament :-( oj mamuśki, mamuśki, czasami warto pomyśleć 2 razy zanim rozdmucha się dziwny temat. Ja zaznaczę, że nie narażam swojego dziecka na łajzy po sklepach, bo przecież to niezdrowe, a jak nie wierzycie to popytajcie lekarza, czy powinno brać się dziecko na zakupu. I niech nikt teraz nie wyjeżdża z tekstem, że nie ma z kim zostawić dziecka w domu :> to kwestia organizacji. Przecież nikt mądry nie łazi codziennie do kupować butów i ciuchów. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pusia niezalogowany
5 października 2013r. o 21:38
nie wiem co tobą kieruje, aby wystawiać takie komentarze na mój temat , chciałam zaznaczyć że dobro dziecka jest najważniejsze :) masz inny pogląd na ten temat jako rodzic? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
5 października 2013r. o 21:48
~pusia napisał(a): Czytam, czytam i nie wierzę... matki które dbają i kochają swoje dzieci nie chodzą na łajzy do sklepów "się pogapić" na asortyment, miejsce dla dziecka to: park, spacerek na powietrzu, plac zabaw ewentualnie rynek "manhatan", "wesoła". Rozumiem ktoś czasami musi wyskoczyć z dzidziusiem do sklepu spożywczego, bo czegoś mu zabrakło np. do obiadku, no ale nie do odzieżowego!!! A niby kobieto jak sobie wyobrażasz oglądać ciuchy, mierzyć je w przymierzalni, przecież nie można zostawiać dziecka bez opieki!!! Wypadłoby dziecko z wózka i byłby lament :-( oj mamuśki, mamuśki, czasami warto pomyśleć 2 razy zanim rozdmucha się dziwny temat. Ja zaznaczę, że nie narażam swojego dziecka na łajzy po sklepach, bo przecież to niezdrowe, a jak nie wierzycie to popytajcie lekarza, czy powinno brać się dziecko na zakupu. I niech nikt teraz nie wyjeżdża z tekstem, że nie ma z kim zostawić dziecka w domu :> to kwestia organizacji. Przecież nikt mądry nie łazi codziennie do kupować butów i ciuchów. ;)

Popieram:)Jak taka mama z dzieckiem zamierza przymierzyć jakiś ciuch?dziecko samo w wózku zostawi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza