Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odeszła Anita Nakonieczna
~~1 niezalogowany
4 października 2013r. o 19:18
Znałam Cie od dnia kiedy pierwszy raz siedzielismy w szkolnych ławach. Zawsze Byłas usmiechnieta i serdeczna jak to mozliwe ze zgasł usmiech na twej twarzy??? niemoge znalesc odpowiedzi na pytanie DLACZEGO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
4 października 2013r. o 20:59
" Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy...(...)
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"

Ks. Jan Twardowski


Dopisane 04.10.2013r. o godz. 20:59:

w/b " Ks.Jan Twardowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Już realista niezalogowany
4 października 2013r. o 21:06
ku pamięci .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczennica niezalogowany
4 października 2013r. o 21:48
Szokk jak tylko przeczytałam imię i nazwisko od razu łzy napłynęły mi do oczu :( Taka wspaniała kobieta.... na zawsze w naszej pamięci [*]... wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P niezalogowany
4 października 2013r. o 22:02
Pokój Jej duszy. Była wspaniałą, uśmiechniętą nauczycielką i serdeczną osobą. Żal, że tacy wspaniali ludzie tak szybko odchodzą [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2677
#tastula nieaktywny
4 października 2013r. o 23:18
Znałyśmy się krótko i przelotnie, ale tak trudno mi w to uwierzyć.Niech pozostanie w naszej pamięci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
5 października 2013r. o 0:36
Pani Anita była wyjątkową osobą: piękna, mądra, wrażliwa na ludzką krzywdę, emanowała z niej niesamowita energia, rozmowy z Nią były dla mnie wielką radością. Będzie nam Jej bardzo brakowało.
Jeśli życie się nie kończy, tylko się zmienia, to do zobaczenia Pani Anito.

Rodzinie składam wyrazy szczerego współczucia i żalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Es niezalogowany
5 października 2013r. o 11:07
Trudno jest w to uwierzyc :( nadal mam wrażenie że zaraz wejdzie do klasy na marketing. Nigdy na nas głosu nie podniosła żeby nas uciszyć. Wspaniała nauczycielka, wolontariuszka w szczególności. Nie rozumiem czemu właśnie ona :( będzie mi jej brakowac. Po prostu nie można wyrazić tego słowami co się czuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza