Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odeszła Anita Nakonieczna
~Już realista niezalogowany
5 października 2013r. o 14:40
~Krystyna napisał(a):
Jeśli życie się nie kończy, tylko się zmienia, to do zobaczenia Pani Anito


Czegoś Pani nie rozumie, czas na głębszą refleksję nad sobą......pomogę-słowo "klucz", "Jeśli".......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZSOiZ niezalogowany
5 października 2013r. o 17:22
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ R S niezalogowany
5 października 2013r. o 17:40
Ogromne współczucie dla całej rodziny.+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z Aurelusa niezalogowany
5 października 2013r. o 17:40
Dziś pierwsze lekcje w Policealnym...I pierwszy raz od lat nie spotkałam Anity...Jest tam na półce w pokoju nauczycielskim wśród mnóstwa innych Jej teczka...z pracami słuchaczy, zapiskami, zadaniami do realizacji...I ten przeklęty nekrolog na drzwiach Studium!!!!!! Ból, żal, złość aż mnie duszą! JESTEM WSCIEKŁA! PO PROSTU ZWYCZAJNIE WŚCIEKŁA!
JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAK SAMO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiosenna niezalogowany
5 października 2013r. o 20:45
...już Marek nie będzie jej dokuczał...wpadała sekundy przed lekcją, zasapana, uśmiechnięta i ... i fakt.. jej prace tam zostały z tyłu...w "pokoju nauczycielskim"... jakie to wszystko jest okropnie trudne ... Marino... trzymaj się chłopaku :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elektronik niezalogowany
6 października 2013r. o 12:29
Zawsze uśmiechnięta, nigdy sie nie złościła na naszą klase gdy byl przypal...
Mozna bylo z nia normalnie pogadac, nie to co z niektorymi nauczycielami.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
6 października 2013r. o 16:02
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Wciąż słyszę Twój głos, mam przed oczami Twój przepiękny uśmiech. Byłaś ciepłą, serdeczną i wrażliwą na krzywdę ludzką kobietą. Szok kochana Anitko spoczywaj w pokoju. Serdeczne wyrazy współczucia dla syna i rodziny. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZSOKiZ niezalogowany
6 października 2013r. o 19:48
Wyrazy współczucia dla syna i całej rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza