Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska niewolnikiem UE

11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 14:59
Aaa Mir.ko dalej nie rozumie, że to nie Polacy rządzą Polską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 listopada 2013r. o 15:02
tu nawet społeczeństwo nie jest polskie. bo polak nie zagłosował by na obcego. a głosuje 2/3 narodu. to kim wy kur.. jestescie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 15:04
,,wy" ? :|
Nie mnie pytaj, ja na partie rządzącą nie głosowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 15:06
~mir.ko napisał(a): rozumiem że masz pretensje do niemców o to że urządzeniem do sterowania falami mózgowymi przez telefon analogowy


Popatrz i porównaj Twoje i moje komentarze. Ja nie staram się być uszczypliwa , w komentarzu wskazuję na przyczynę sytuacji.Ty natomiast stosujesz...eklektykę.Czy tak ma wyglądać wymiana poglądów? Nie będę dalej z Tobą dywagowała ,gdyż nie mając wiedzy chcesz za wszelką cenę mieć "ostatnie" zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 listopada 2013r. o 15:07
rządzaca niczym szczegolnym nie rozni sie od pozostalych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 listopada 2013r. o 15:09
Dlatego w Polsce trzeba systemowej zmiany, czyli u władzy musza znaleźc się ludzie spoza obecnego systemu. No i trzeba jak najszybciej zdelegalizować PSL, a polityków wielu innych partii postawic przed Trybunałem Stanu (Tusk, Rostowski, Arlukowicz itp itd)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 15:12
skorn napisał(a): ... a polityków wielu innych partii postawic przed Trybunałem Stanu (Tusk, Rostowski, Arlukowicz itp itd)


Myślę bardzo podobnie... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2013r. o 17:22
a dlaczego właśnie PSL?

DELEGALIZACJA POWINNA DOTYCZYĆ KAŻDEJ PARTII SZKODZĄCEJ KRAJOWI I NARODOWI!!!

według mnie więc KAŻDEJ...
PSL to typowi wazeliniarze podczepiający sie tylko pod tzw. koalicje a powód jest bardzo prosty...KRUS ;)


Dopisane 26.11.2013r. o godz. 17:22:



chcecie coś skomentować? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie