Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska niewolnikiem UE

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2013r. o 20:16
~Iza napisał(a): Oj,Panienko, dość niebezpiecznym jest czytanie przy kawie dowcipnych postów przed wylotem do pracy, trzeba potem w kurcgalopku czyścić kompa :D :D



Wychodziło by więc na to , że czytanie szkodzi :D O, Matko ! czegoś mnie nauczyła ?

Przypomnę Wam słowa Lema , że demokracja , to rządy głupców sterowanych przez intrygantów, może Michalkiewicz ma rację , że monarchia będzie lepsza :| Jedno jest pewne , eurokołchozowa centralizacja władzy nikomu nie służy , oprócz banksterów , oczywiście :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 20:31
BPM napisał(a):
Motywacja napisał(a): No i dlatego proszę mi nie mydlić oczu, że w Polsce panuje demokracja.

Bede Ci wdzieczny, jesli wskazesz mi gdzie napisalem, ze w Polsce "panuje demokracja"

Nie bierz tego do siebie, proszę Cię bardzo. bardziej miałem na myśli cesarstwo na wiejskiej jako główny podmiot tych bajek. :)


Dopisane 26.11.2013r. o godz. 20:31:

BPM napisał(a):
Motywacja napisał(a): No i dlatego proszę mi nie mydlić oczu, że w Polsce panuje demokracja.

Bede Ci wdzieczny, jesli wskazesz mi gdzie napisalem, ze w Polsce "panuje demokracja"

Nie bierz tego do siebie, proszę Cię bardzo. bardziej miałem na myśli cesarstwo na wiejskiej jako główny podmiot tych bajek. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
26 listopada 2013r. o 20:44
~mir.ko napisał(a):
Bzdura niesamowita, tak właśnie polak ściemnia od zawsze polaka. 88 rok - rząd stawia najlepiej prosperującą z wielu, stocznie Gdańsk w stan upadłości. Kolejny kryzys stoczni to lata 90-te - zła polityka ekonomiczna stoczni, brak zainteresowania za storny polskich rządów, hiperinflacja. Do unii weszlismy w 2004 i jej regulacje jedynie pomagały w rozwiązywaniu problemów stoczniowych. Komisja europejska domagała się zmian w stoczni Gdański by ta stała się rentowna [wiki]

" (...) Funkcjonowanie w Polsce wolnego rynku według unijnych zasad nie przewiduje pomocy publicznej dla podmiotów gospodarczych, chyba że takie odstępstwo zostałoby uzgodnione z Komisją Europejską (KE). W negocjacjach związanych z naszym wstąpieniem do UE nie poruszono nawet możliwości specjalnego potraktowania przemysłu okrętowego w okresie jego restrukturyzacji, choćby w oparciu o niemiecki precedens.
Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską (TWE)1 w sekcji pt. “Pomoc przyznawana przez państwa” w art. 87 ust. 1 zastrzega, że państwo członkowskie nie ma prawa udzielać pomocy przedsiębiorstwom w jakiejkolwiek formie. Ale już ust. 2 ma brzmienie: “Zgodna ze wspólnym rynkiem jest: (…) c) pomoc przyznawana gospodarce niektórych regionów Republiki Federalnej Niemiec dotkniętych podziałem Niemiec, w zakresie, w jakim jest niezbędna do skompensowania niekorzystnych skutków gospodarczych spowodowanych tym podziałem”. Zauważmy, że w tym zapisie “pomoc (…) niezbędna” – jej skala, zakres i czas trwania są pozostawione do interpretacji rządu niemieckiego. (...)"
Fragment artykułu prof.J. Wysockiego: “Unijnym popiwkiem” w polskie stocznie
http://www.bibula.com/?p=7765

Bodaj tylko Polska nie zaskarżyła decyzji KE w sprawie zwrotu dotacji dla stoczni do Trybunału Sprawiedliwości UE.
Ale... jak napisał Alter, zobaczymy co przyniesie przyszłość.
BPM-ie, dyskutować, argumentować, spierać się chyba warto, zawsze się czegoś nowego dowiadujemy :)
Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2013r. o 20:48
a może już czas skończyć ze słówkami typu ,,bangster,, czy ,,chazar,, a przejść na ludzki język i nazywać rzeczy (osoby) po imieniu... ;)
dlaczego pewne sprawy owijacie w ,,bawełnę,,
dlatego właśnie piszę że Polacy przypominają w tej chwili bandę tchórzy którzy niczym kundelki poszczekują i udają że kąsają ...
a dupki z Wiejskiej nadal robią swoje czyli ,,dymają ,, naród...
w,, kropce nad i,, wywiad z wielką polską ,,pisarką p. Tusk...
jej mąż pociesza natomiast koleżkę Nowaka słowami ,,jesteśmy z tobą,, rozbrajająca szczerość... :>


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2013r. o 21:00
~Iza napisał(a):

Bodaj tylko Polska nie zaskarżyła decyzji KE w sprawie zwrotu dotacji dla stoczni do Trybunału Sprawiedliwości UE.
Ale... jak napisał Alter, zobaczymy co przyniesie przyszłość.


A jaki ma sens złodziejowi mówić , że kradnie , przecież on wie. Swoich za dużych aby upaść nieustannie dofinansowywują. Jaka to zresztą sprawiedliwość ... rzygać się chce kiedy myślę o wspólnocie Europejskiej. Kocham 500 mln Ludzi , a nie cierpię twórców NWO w Europie.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2013r. o 21:16
Peter... :)
co mnie kurna obchodzi te ,,500 mln,,?
część z nich to Chinczycy których nie lubię za ich tanie koszulki
część z nich to inne skośnookie którzy mnie straszą ,,atomówką,, ;)
jakaś część mieszka przed i za Uralem a tych też nie lubię za coraz gorsza ,,gorbaczówkę,,
trochę mieszka za Odrą i ich nie lubię za ,,francowaty,, język... :D a część mieszka po obu stronach Wisły i ich też nie lubię za ...nadstawianie dupy w wiadomym celu...
ta garstka pozostałych jest mi bliższa niż te 500 mln... ;) myślę że Tobie również...resztę ,,olej,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
26 listopada 2013r. o 21:31
tyle ze chinczykow jest 3 x 500 mln :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2013r. o 21:38
Peter napisał o ,,500 mln,, więc do tego się odniosłem... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.