Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Litr paliwa za mniej niż 5zł!
~mir.ko niezalogowany
11 października 2013r. o 15:39
zlikwidowanie podatku to automatycznie zatrzymanie budów i remontów dróg. nie sztuka zlikwidowac podatki, tylko co potem, przymusowe skladki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
11 października 2013r. o 21:16
Dzisiaj przejeżdżałem i chciałem zatankować i co ? Za ropkę 5,25 czy coś takiego :/ A miało być poniżej 5 zł. Chyba było w dniu otwarcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 sierpnia 2015r. o 15:04
wszystko wskazuje że niebawem paliwo będzie za mniej niż 4 zł ! na dziś średnio ropa po 4.35 ,

http://natemat.pl/150579,paliwo-ponizej-4-zl-jeszcze-w-tym-roku-ekspert-ceny-benzyny-beda-zaczynaly-sie-od-liczby-3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:24
W tej chwili a Niemczech ,oklice Monachium ropa 1,09 za litr taniej jak w polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 sierpnia 2015r. o 15:29
W luxembourgu 1.oo :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B L KM niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:33
Polak nie dość że g ó w n o zarabia to jeszcze płaci za wszystko jak za zboże.A dla czego,a no dla tego że te c h u j e z rządu muszą sobie kabzę wypchać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 sierpnia 2015r. o 15:57
na zachodzie też kabze sobie wypychają

ministrowie niemiec i francji zarabiają 10-15 tys euro , merkel zarabia min 25 tys euro miesiecznie. poseł niemiecki ma min 8 tys euro miesiecznie.

daleko polskim urzednikom do zachodu. zarabiaja adekwatnie mniej analogicznie jak my, tyle ze mogą sobie pozwolic na normalne życie.

problem polski jest gdzie indziej, w tym ze nie ma wlasnej gospodarki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ko.ko niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 16:10
A gdzie tu analogia....
Polak zarabia średnio 1500zł i nikt mi nie będzie mi wmawiał że średnia krajowa to 5400 bo ostatnio takie info podali.
Niemiec,francuz,anglik,szwajcar itd nie machnął by ręką za kwotę niższą niż około 10tyś zł w przeliczeniu na złotówki a i na takie kwoty jest nie wielu chętnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.