Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nocne hałasy

2438
#rafi nieaktywny
9 października 2013r. o 15:05
Motywacja napisał(a): Niewykluczone. Jeszcze mnie nie złapali. Jak to zrobią i jeszcze zdążę to potwierdzę info, bądź zaprzeczę.
Może polują na cb i strzelają w centrum abyś uciekał z miasta :D Ruscy też byli w Bolesławcu nie tylko Legnica ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4635
#naataliia nieaktywny
9 października 2013r. o 15:18
~mieszkaniec centrum napisał(a): to było dość blisko, manewry wojskowe to raczej dalej ... ciekawi mnie to, cóz to mogło być.... czekam na jakąś sensowną i wiarygodną odpowiedź ....


No to się nie doczekasz ;) Chyba ze komuś bedzie chciało sie wymyśleć dla Ciebie jakąs kreatywna historyjke :p hehe nie wymyślaj nie wymyślaj mowie Ci to wojsko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
9 października 2013r. o 15:29
nawet mój pies to słyszał :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pypytacz niezalogowany
9 października 2013r. o 18:54
pytałem mojego, nie słyszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
9 października 2013r. o 19:06
Lepiej napiszcie coście brali [może dopalacze BUM BUM] :> .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
9 października 2013r. o 19:10
może to temperatura spadła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 19:11
poldek napisał(a): Lepiej napiszcie coście brali

Witamina C. Dobra faza, polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec centrum niezalogowany
9 października 2013r. o 19:32
Jeżeli ktoś się nie interesuje tym tematem... "nie udzielać się proszę " ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.