Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nocne hałasy

~ten sam niezalogowany
9 października 2013r. o 19:36
do "motywacji "... jeżeli walisz witaminę C, to panu już podziękujemy na dziś ;-]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 19:49
~mieszkaniec centrum napisał(a): nie udzielać się proszę " ...

Prosi się świnia :|
~ten sam napisał(a): do "motywacji "... jeżeli walisz witaminę C, to panu już podziękujemy na dziś ;-]

Z racji, że jesień nadchodzi nieubłagalnie, zacząłem walić też witaminę D. Mieszanka wybuchowa, ale warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaniepokojony mieszkaniec niezalogowany
9 października 2013r. o 19:51
Huk był kilka minut przed drugą w nocy w okolicy sądu, na tyle był silny, że włączył się alarm w jednym z samochodów. Z niepokojem wyglądałem z okien, ale nikogo i nic nie widziałem. Zastanawiałem się czy nie jest to huk z wystrzelonej broni, ale wojskowym nie jestem i nie mogę w tym temacie się wypowiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2013r. o 20:40
Przed 5 walnelo w okolicy strazy miejskiej az alarmy w autach zaczely wyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2013r. o 21:19
Staż Pożarna prowadzi akcję protestacyjną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 21:24
A która straż? Ta z lepkimi łapkami? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gawron niezalogowany
9 października 2013r. o 22:12
to był meteor na niebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 22:14
~gawron napisał(a): to był meteor na niebie


To niech się zdecyduje w końcu gdzie uderzyć, a nie co noc tylko szumu robi i ludzi budzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.