Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

List otwarty do Wójta Gminy Osiecznica

~PERO niezalogowany
11 października 2013r. o 22:37
Ludzie ! Czy wyście powariowali ! To jedna z najlepszych gmin w Polsce ! Faktycznie Pani sekretarz to z tego typu "gdzie diabeł nie może to babę pośle" (to akurat zaleta) ale nie można wylewać pomyj na cały ogromny dorobek tej gminy. I trzeba się cieszyć że w TAKIEJ mieszkamy ! Nie wiem komu Pani sekretarz zalazła za skórę - różnie to bywa w relacjach między ludźmi. Ale anonim na forum internetowym to kiepskie, mało wiarygodne miejsce do rozwiązywania takich spraw bo właściwe to można wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zamiejscowy niezalogowany
11 października 2013r. o 23:22
Czy ty sądzisz że ta osoba powinna podpisać się z imienia i nazwiska i jutro złożyć podanie o natychmiastowe zwolnienie bo w innym przypadku dyscyplinarka murowana.Pani Sekretarz nie znam ale z wiarygodnych źródeł wiem że jest arogancka w stosunku do swoich pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
12 października 2013r. o 9:52
Arogancka tak i ja się zgadzam,choć nie jestem pracownikiem i nie częstym petentem ale nie tylko tej pani to można przypisać. Poza tym pani sekretarz bardzo lubi zajmować się plotkami ,zaznaczam z niewiarygodnych źródeł i je rozpowszechniać i to w miejscu zwanym urzędem,ale ja wierzę w sprawiedliwość,bowiem każdy z nas ma sumienie tylko nie każdy jest z tym na bieżąco,a zapewniam zaległości bardzo są bolesne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
12 października 2013r. o 10:06
ta dyskusja nic nie wnosi, proponuję zamknąć ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2013r. o 11:35
Mówią,ze Pan M. z UG. kręci sieci...fe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2013r. o 14:18
ludzie opanujcie się!!! nie znam ale....nie pracuje ale słyszalem...widziałem zdjęcie i...żygac się chce normalnie.znam pania gosię bardzo dobrze i wiem trochę jaka jest.nigdy nie odmawia pomocy,nie jest arogancka ani wredna.wręcz przeciwnie to dobrze wychowana i mądra wyksztalcona kobieta.chyba mało kto wie ile ma obowiązkow i jaka odpowiedzialnośc na niej spoczywa na tym stanowisku.nie ocenia się ludzi po wyglądzie.a pracownicy ktorzy tam pracują???no cóz jeszcze im zle.tylko że nie w kazdej pracy można w danej chwili wyjść do sklepu czy zapalic przed zakladem pracy.list który napisała ta osoba jest zwykłym tchórzem i sama powinna się zastanowic nad swoim zachowaniem i zadbać lepiej o swoich pracowników bo z gminy jakos nikt się nie zwalnia,nie ma rotacji a ponoc az tak im tak żle......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
12 października 2013r. o 20:36
to samo jest w szkole w parowej za cichym przyzwoleniem wójta pani dyrektor robi co chce i zatrudnia kogo chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dani123 niezalogowany
12 października 2013r. o 21:16
Tak prawda pani ce......nienadaje sie do urzedu...za rok wybory i na wojta zkoczy...a pozniej straty....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza