Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uciekła wychowanka Domu Dziecka
~Anonim niezalogowany
11 października 2013r. o 15:24
List Gończy? To Marczewskich prawo nie obowiązuje? jest ścigana sądownie? ZA CO?

Może miała dość "miłości katolikiej", ostatnio dość dużo o tym piszą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
11 października 2013r. o 15:56
~Anonim napisał(a): List Gończy? To Marczewskich prawo nie obowiązuje? jest ścigana sądownie? ZA CO?

Może miała dość "miłości katolikiej", ostatnio dość dużo o tym piszą!


Jest poszukiwana przez policję

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 15:59
a czemu o zaginięciu mężczyzny nie napisaliście tylko wycieliście pół artykułu i zajmujecie się tylko tym patolem? Bo 15 lat ma? A on ma ponad 30 i jest chory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
11 października 2013r. o 16:07
Motywacja napisał(a): a czemu o zaginięciu mężczyzny nie napisaliście tylko wycieliście pół artykułu i zajmujecie się tylko tym patolem? Bo 15 lat ma? A on ma ponad 30 i jest chory.


Przecież informacja o zaginionym mężczyźnie też jest na portalu i to dłużej - zobacz http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=9791


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mildzia niezalogowany
11 października 2013r. o 16:08
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=9791
Informacja o zaginięciu mężczyzny pojawiła się nawet przed informacją o dziewczynie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 16:11
Dobra. przepraszam. Jak zobaczyłem, że gdzie indziej jest w jednym artykule to oczywiście chciałem od razu przyhejtować. Nie znacie mnie?


Dopisane 11.10.2013r. o godz. 16:11:

zamiast najpierw sprawdzić*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inna niezalogowany
11 października 2013r. o 17:24
Bez powodu nie uciekła. Ma dopiero 15 lat wiec potrzebuje pomocy i wsparcia. Bezduszne isoty....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 17:33
~inna napisał(a): Bezduszne isoty....

Ja nie wiem, kto pisze te komentarze :| Ksiądz andrzej z siostrą bożenką?
Co z tego, że ma 15 lat. Tylko przez wzgląd na wiek należy się ubolewać? Drodzy empatyczni dziadkowie chciałbym was poinformować, że obecna młodzież jest zdecydowanie bardziej zdemoralizowane niż za waszych praczasów.
Ostatnio też ,,zaginęło" dziecko mające dziecko. I co się okazało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza