Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uciekła wychowanka Domu Dziecka
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 października 2013r. o 17:42
No wyszło jak wyszło ale nie mierz wszystkich jedną miarą.Tamtą poszukiwali rodzice a ta nie dość że nie najlepszy start w życiu to jeszcze ją w siorbało.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 października 2013r. o 17:46
No nie mierzę, ale jak w poprzedniej sytuacji nie wypowiadałem się na podstawie samej zdjęcia, tak jest i teraz. Wszystkie z tej (...)wyglądają tak samo.
A ubolewajcie sobie, jednocześnie przechodząc obojętnie obok głodnych i spragnionych, a gówniara niech ma z was beke.

Zmoderowano 11.10.2013 godz.19:53 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 października 2013r. o 18:04
Motywacja napisał(a): Wszystkie z tej (...)wyglądają tak samo.

tzn? :|

Zmoderowano 11.10.2013 godz.19:54 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 18:05
Bekę to mamy z Ciebie (...). Jeśli chodzi o zdjęcie i jego opis ... ja tam widzę dziewczę rude a nie jasny blond .
Musiało jej być bardzo dobrze w tym bidulu skoro poszła na giganta.

Zmoderowano 11.10.2013 godz.19:55 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 18:18
Szkoda mi tych dzieci z domu dziecka,brakuje im prawdziwej miłości rodzinnej i uciekają,a rodziców się nie wybiera.Rodzice patologiczni, co im mogą dać?Ta dziewczynka na pewno ma jakiś problem,ona potrzebuje szczerej rozmowy z zaufaną osobą,wsparcia,jest w takim wieku,że potrzebuje dużo rozmawiać,najlepiej z mamą,ale ona na pewno nie może liczyć na rodzoną matkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 18:51
Gdyby mogła liczyć na matkę to co robiła by w bidulu ? Potrzebuje dziewczyna pomocy ,chociaż jej wydaje się ,że wszystko ma w d....
Ucieczki z takich placówek zdarzały się zawsze i zawsze będą się zdarzać .Z rodzinnego domu dzieciaki idą w długą jak mają jakieś problemy ,co dopiero z bidula .Oby tylko nie trafiła jeszcze gorzej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 19:14
Jeszcze wczoraj spacerowała po mieście-tak ją nasza Policja szuka :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim.. niezalogowany
11 października 2013r. o 19:17
Głupoty piszecie co nie którzy, może po prostu nie uciekła tylko jej się coś stało? Teraz w tych czasach wszystkiego się można spodziewać.. Weźcie to też pod uwagę. A nawet gdyby uciekła to ona ma dopiero 15 lat i nie poradzi sobie. Mam nadzieje,ze sie szybko znajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie