Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uciekła wychowanka Domu Dziecka
~Adkc niezalogowany
11 października 2013r. o 21:53
Po pierwsze nie ma rodziny patologicznej bo chodzi do domu rodzinnego na przepustki wiec nie oceniajcie rodzicow jak nie znacie.a zawsze wsparcie mogla miec u siostry bo by jej pomogla jak by miala problem siostra ciagle jej szuka wszedzie wiec rodzina tez sie martwi i nie gadajcie glupot plotek sie zachcialo tu pisac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 22:44
(...)

Zmoderowano 11.10.2013 godz.22:58 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
11 października 2013r. o 22:56
Nigdy nie spodziewałem się ,że tylu mamy na forum socjologów społecznych i psychoanalityków ,nie wspomnę o fryzjerach komentujących kolor włosów zaginionej . Macie jakieś informacje na temat pobytu dziewczyny to dajcie cynk . Pomożecie w ten sposób . Ta dyskusja powyżej ,nie pomoże w niczym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 23:01
Patrzalski napisał(a): Nigdy nie spodziewałem się ,że tylu mamy na forum socjologów społecznych i psychoanalityków ,nie wspomnę o fryzjerach komentujących kolor włosów zaginionej .


Nie sądziłem , że na podstawie jednego postu można wyciągnąć wniosek o tym, jaki jest zawód piszącego!:)

Logikiem to Ty na pewno nie jesteś!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
11 października 2013r. o 23:05
(...)

Zmoderowano 11.10.2013 godz.23:15 - powód: spam (moderator)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
11 października 2013r. o 23:07
Ty raczej też :(
Nigdzie nie pisałem ,że odnoszę się do jednego postu .
Nie zasry.waj tematu niepotrzebną dyskusją ,która nie ma związku z głównym tematem .
Widziałeś dziewczynę ? Możesz pomóc w jej odnalezieniu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 23:09
(...)

Zmoderowano 11.10.2013 godz.23:16 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
11 października 2013r. o 23:13
Moderatorze drogi :) Blokuj takich zadziorów bo nóż mi się w kieszeni otwiera jak ich czytam . ;p Troll natrętny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.