Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jaja od kur z wolnego wybiegu

~ niezalogowany
15 października 2013r. o 18:08
gdzie kupie jajka od kurek z wolnego wybiegu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~u mnie niezalogowany
15 października 2013r. o 19:05
bolesławiec,własna hodowla,kilkanaście kur na własne potrzeby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 19:23
To kury mają wybieg jak modelki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 20:16
~ napisał(a): gdzie kupie jajka od kurek z wolnego wybiegu?


Lidl!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 20:23
~ napisał(a): gdzie kupie jajka od kurek z wolnego wybiegu?


U mnie ,mam zielononóżki,znosza jajka bez cholesterolu,chodza wolno,po prostu gdzie chcą,a tzw "wolny wybieg" jednak jest ograniczony i kury żywione są jak na każdej fermie,bo nie mają możliwości "nazbierac" sobie tego czego potrzebują.Ludzie nazywaja wolnym wybiegiem ogrodzenie na kilka metrów.U mnie kury nie maja ogrodzeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 20:36
~ napisał(a): U mnie ,mam zielononóżki,


Gdzie i po ile? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 21:13
~ napisał(a):
~ napisał(a): U mnie ,mam zielononóżki,


Gdzie i po ile? :)


No nie w miescie,daleko "od szosy" ,na odległej wiosze w środku lasu,jezeli chcesz ciagle kupowac to mogę Ci do miasta podwozić.Po 1 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2013r. o 22:18
Wolę jajka z fermy. Kury na tzw. "wolnym wybiegu" łażą i po łące i po gnoju, wpierdzielają glisty i inne robactwo i jak sobie o tym pomyślę to mi się tych "ekologicznych" jaj odechciewa. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza