Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję kurtki - ktoś omyłkowo wziął z orlika

3163
#joja nieaktywny
30 października 2013r. o 22:19
Witam w dniu dzisiejszym na Orliku przy ulicy Słowackiego ktoś omyłkowo wziął kurtkę mojego syna.Jest monitoring na którym wszystko widać.O godz 16.13 syn rozbiera się i zostawia kurtkę a ..... ktoś omyłkowo ją bierze.Czekam na zwrot kurtki ostatecznie w dniu jutrzejszym ,proszę ja zostawić na dyżurce gdzie jest monitoring.Na nagraniu z monitoringu wszystko widać, wiec jeżeli jutro kurtka się nie znajdzie na dyżurce zgłaszam kradzież na Policje.Załączam zdjęcie kurtki.[img=1383155956_im2wldv.jpg]



Dopisane 30.10.2013r. o godz. 19:05:

O godz 17.12 podeszło dwóch chłopcow i jeden odrazu ubrał ja na siebie, jeżeli nie chcecie miec problemów z Policja to prosze o zwrot kurtki.Widac wszystko jak na dłoni.Jesli jutro kurtka do nas nie wroci zajmie sie sprawa Policja.


Dopisane 30.10.2013r. o godz. 22:19:

up

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2013r. o 22:42
joja, to jak jest naprawdę: "ktoś omyłkowo wziął" ( wziął Twoją, zostawiając swoją) czy też ukradł? ( nie zostawiając nic).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
30 października 2013r. o 22:53
Ta osoba wie dokładnie czy omyłkowo czy nie ... :(

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
30 października 2013r. o 23:01
Chyba niezbyt rozsądnie robisz jeśli to kradziez. Nie chcę Cię pouczać ale wnioski moga byc dla niego takie że musi lepiej rozpoznać teren i bardziej uwazać, a wtedy poleci komus nstępna kurtka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
30 października 2013r. o 23:01
Chyba niezbyt rozsądnie robisz jeśli to kradziez. Nie chcę Cię pouczać ale wnioski moga byc dla niego takie że musi lepiej rozpoznać teren i bardziej uwazać, a wtedy poleci komus nstępna kurtka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2013r. o 23:04
jakie problemy z policją :D przecież w tych czasach policja nawet nie będzie z Tobą chciała rozmawiać :> zbyt niska szkodliwość :D możesz dać sprawę do sądu a sąd da im pouczenie :) taka rzeczywistość już to przechodziłam szkoda nerwów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
30 października 2013r. o 23:59
Dookladnie, policja nie potraktuje tego powaznie... mojej siostrzenicy skradziono telefon za 1500 zl i byli swiadkowie co podali imie i nazwisko zlodzieja a policja nic z tym nie zrobila. To daje duzo do myslenia szkoda zachodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziadek niezalogowany
31 października 2013r. o 8:31
Może najpierw pójść do rodziców dzieciaka i powiedzieć
w czym rzecz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza