Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję kurtki - ktoś omyłkowo wziął z orlika

3163
#joja nieaktywny
31 października 2013r. o 8:57
~dziadek napisał(a): Może najpierw pójść do rodziców dzieciaka i powiedzieć
w czym rzecz?

Jak najbardziej bym poszła, ale ... nie znam tego dzieciaka,wiec nawet nie wiem gdzie go szukac ;/

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 października 2013r. o 9:05
Rodzice raczej wiedzą jakie ubrania (szczególnie kurtki) mają ich dzieciaki i jesli dziecko przyniesie taką (bardzo charakterystyczną) kurtkę do domu to wiadomo,że nie jego i ma odnieść tam skąd ją wziął (czy nawet do kogoś ze szkoły przy której jest orlik).

Jeśli kurtka będzie nie odniesiona to sprawa jest oczywista :| :|

Kurtka wygląda na dziecko ok.10-12 lat,nie?
Więc osoba w tym wieku chyba potrafi rozróżnić swoje nie swoje,nie?
Tym bardziej,że kurtka bardzo charakterystyczna.

Czyli inaczej mówiąc ,moim zdaniem,cięzko było by uznać to za pomyłkę... :> :>

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
31 października 2013r. o 9:06
hemi napisał(a): Rodzice raczej wiedzą jakie ubrania (szczególnie kurtki) mają ich dzieciaki i jesli dziecko przyniesie taką (bardzo charakterystyczną) kurtkę do domu to wiadomo,że nie jego i ma odnieść tam skąd ją wziął (czy nawet do kogoś ze szkoły przy której jest orlik).

Jeśli kurtka będzie nie odniesiona to sprawa jest oczywista :| :|

Kurtka wygląda na dziecko ok.10-12 lat,nie?
Więc osoba w tym wieku chyba potrafi rozróżnić swoje nie swoje,nie?
Tym bardziej,że kurtka bardzo charakterystyczna.

Czyli inaczej mówiąc ,moim zdaniem,cięzko było by uznać to za pomyłkę... :> :>

Hemi synek ma 7 lat ;/ zalezy z jakiej rodziny pochodzi ... to chyba nie było omyłkowo ... :(

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 października 2013r. o 9:09
rozpędziłem się z tym "na oko" :]
Siak czy tak oby się znalazło .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
31 października 2013r. o 11:31
hemi napisał(a): Rodzice raczej wiedzą jakie ubrania (szczególnie kurtki) mają ich dzieciaki i jesli dziecko przyniesie taką (bardzo charakterystyczną) kurtkę do domu to wiadomo,że nie jego i ma odnieść tam skąd ją wziął (czy nawet do kogoś ze szkoły przy której jest orlik).

Jeśli kurtka będzie nie odniesiona to sprawa jest oczywista :| :|

Kurtka wygląda na dziecko ok.10-12 lat,nie?
Więc osoba w tym wieku chyba potrafi rozróżnić swoje nie swoje,nie?
Tym bardziej,że kurtka bardzo charakterystyczna.

Czyli inaczej mówiąc ,moim zdaniem,cięzko było by uznać to za pomyłkę... :> :>
Taka mała kurtka i by weszła na 12 / 10 latka ... hemi czy widziałeś w takich kurtkach 12 letnie dziecko ?? to już wiek przed gimnazjalny to chyba trochę większy jest ...

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2809
#mimi nieaktywny
31 października 2013r. o 12:46
RoksanaM napisał(a): Dookladnie, policja nie potraktuje tego powaznie... mojej siostrzenicy skradziono telefon za 1500 zl i byli swiadkowie co podali imie i nazwisko zlodzieja a policja nic z tym nie zrobila. To daje duzo do myslenia szkoda zachodu


Bzdury opowiadasz.
Mój "zaginiony" telefon policja odnalazła.A był o małej wartości rynkowej. Także nie mogę złego słowa na policjantów powiedzieć, i ty też nie rozsiewaj niesprawdzonych informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
31 października 2013r. o 12:49
Ale wy jesteście (...)ze wszystkich robiąc złodziei.Przed chwilą dzwoniła do mnie koleżanka czy mój młody nie zostawił kurtki u niej z orlika bo ma nie wie skąd dwie takie same a oboje chodzą na trening.Młody rozpędził się do szatni i wziął przez pomyłkę bo ma taką samą z tym że swoją zostawił w domu.
Skojarzyłam fakty z tym co wczoraj tu wyczytałam i kurtka za chwilę zostanie odniesiona. :]
Ogarnijcie się trochę.

Zmoderowano 31.10.2013 godz.13:46 - powód: wulgaryzm (moderator)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
31 października 2013r. o 12:56
-czekam na happy end tej historii ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza