Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lis zwiedza nasze miasto

~~123 niezalogowany
16 listopada 2013r. o 15:20
~xx napisał(a): zgadza się, widzieliśmy to z samochodu, lis przebiegł Asnyka, potem schodami obok wieżowca i zniknął między autami na parkingu.


bo wsiadł do merca i odjechał :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
16 listopada 2013r. o 16:21
~zjarany napisał(a): ja widzialem we srode tygrysa syberyjskiego, szedl razem z zyrafą na chrobrego ale zeby tego bylo malo to przechodzili przez ... zebre , ale faza byla makasara


Dobre...co bierzesz.że takie zwidy masz? ja też chcę! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2013r. o 16:52
~mir.ko napisał(a): chodzą chodzą, był i na łasickiej w lato. na koty uważajcie
Czasem leżał na trawniku koło LO, zwinięty w kłębek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
16 listopada 2013r. o 17:00
Tak,widzialem,robil wywiad z prezydentem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
16 listopada 2013r. o 17:13
Ja widziałem skunksa pod pomnikiem JP2 - to było obrazoburcze.
Później pobiegł na rondo Kaczyńskiego - to już był szczyt chamstwa z jego strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2013r. o 17:25
mieszkam w okolicach jednostki wojskowej i lisy tutaj sa na porzadku dziennym, w lecie widywalam co go co dziennie,co dwa dni... w jedna noc najprawdopodobniej przegryzl zostawiony basen na tarasie, poprzegryzal paski w skorzanych klapkach,raz go spotkalam w ogrodku miedzy warzywami,,,a kot chyba go wyczuwal bo siedzial w domu i sie chowal....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sławi niezalogowany
17 listopada 2013r. o 10:32
~LisekCHYTRUSEK napisał(a): Biegnie lisek przez pola i góry aż dobiegł do DBL i na asnyka odpoczywał.A temat to chyba gimbus założył 65% populacji lisów żyje w miastach wioskach ogrodach i co w tym dziwnego?a no nic?Uwaga wszystkie nieuki wpisujcie pyt w google a nie na forum.

Mógłbyś dać link gdzie takie cuda przeczytałeś ,że 65 % populacji lisów żyje w miastach ,wioskach ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2013r. o 12:01
A mi zabrał kure jak swoją i przeciągnąwszy przez siatkę zbiegł z nią do lasu znacząc drogę rozsypanymi piórkami.Biada teraz moim kurom,pewnie się nie ostaną .bo jak raz zwęszył ,że jest drób na obiad to będzie przychodził jak do spizarni.Tak powiadaja ludzie ,czy to prawda? Zna ktos obyczaje lisa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima