Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lis zwiedza nasze miasto

~ niezalogowany
17 listopada 2013r. o 12:01
A mi zabrał kure jak swoją i przeciągnąwszy przez siatkę zbiegł z nią do lasu znacząc drogę rozsypanymi piórkami.Biada teraz moim kurom,pewnie się nie ostaną .bo jak raz zwęszył ,że jest drób na obiad to będzie przychodził jak do spizarni.Tak powiadaja ludzie ,czy to prawda? Zna ktos obyczaje lisa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LisekCHYTRUSEK niezalogowany
17 listopada 2013r. o 13:54
~sławi napisał(a):
~LisekCHYTRUSEK napisał(a): Biegnie lisek przez pola i góry aż dobiegł do DBL i na asnyka odpoczywał.A temat to chyba gimbus założył 65% populacji lisów żyje w miastach wioskach ogrodach i co w tym dziwnego?a no nic?Uwaga wszystkie nieuki wpisujcie pyt w google a nie na forum.

Mógłbyś dać link gdzie takie cuda przeczytałeś ,że 65 % populacji lisów żyje w miastach ,wioskach ..
I co mam ci jeszcze dać?buzi cz coś więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2013r. o 14:43
~ napisał(a): A mi zabrał kure jak swoją i przeciągnąwszy przez siatkę zbiegł z nią do lasu znacząc drogę rozsypanymi piórkami.Biada teraz moim kurom,pewnie się nie ostaną .bo jak raz zwęszył ,że jest drób na obiad to będzie przychodził jak do spizarni.Tak powiadaja ludzie ,czy to prawda? Zna ktos obyczaje lisa?

To mogła być też kuna. Trochę się ich namnożyło ostatnio w okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jony niezalogowany
17 listopada 2013r. o 15:31
jakis lezy martwy na poboczu jak sie jedzie od pkp po prrawej stronie na wysokosci bylego pikolo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
17 listopada 2013r. o 15:35
Dzis rano, przejezdzajac ul. Chrobrego obok poczty, lezalo juz troche rozjechane, na srodku jezdni cos duuuzego rudego. Lis albo kuna najpewniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zz niezalogowany
17 listopada 2013r. o 16:16
Ja widziałam jakiś tydzień temu, biegł sobie środkiem ulicy Rajskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TEPKOTY niezalogowany
17 listopada 2013r. o 19:55
MODERATOR-CENZOR? GDZIE SIE PODZIAL MOJ POST? BYL I ZNIKNAL.CZYZBY KOCHAL KOTY? TO TAKIE STWORZENIA,ZE PASKUDZA PO CZYICHS DZIALKACH I TRAWNIKACH.SPROBOJ ,KOSZAC TRAWE,NAJECHAC KOSIARKA NA KOCIE G....,TO ZMIENISZ ZDANIE.POZDRO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TEPKOTY niezalogowany
17 listopada 2013r. o 19:55
MODERATOR-CENZOR? GDZIE SIE PODZIAL MOJ POST? BYL I ZNIKNAL.CZYZBY KOCHAL KOTY? TO TAKIE STWORZENIA,ZE PASKUDZA PO CZYICHS DZIALKACH I TRAWNIKACH.SPROBOJ ,KOSZAC TRAWE,NAJECHAC KOSIARKA NA KOCIE G....,TO ZMIENISZ ZDANIE.POZDRO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza