Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opony zimówki nowe gdzie najtaniej ????

8507
#aga2 nieaktywny
19 listopada 2013r. o 20:28
~łukasz napisał(a): Na oponeo kupisz oponę o 20 zł taniej.A w serwisie oponiarskim zapłacisz więcej o te 20 i masz zamontowane na samochodzię więc złudne są oszczędności.Ja w tamtym roku kupowałem na zabobrzu i ceny mieli przyzwoite.Myślę że o tek porze roku serwisy będa miały bogady wybór rozmiarów i producentów.

gdzie konkretnie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2013r. o 20:53
Tylko zakupy przez internet!
Zawsze będzie taniej nawet jak doliczymy koszt wyważenia i założenia opony! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JACEK niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:38
W KRUSZYNIE U MAGUDERA,ZAWSZE TAM ZMIENIAM OPONY,FIRMA JEST BARDZO DŁUGO NA RYNKU,MOŻNA SIE POTARGOWAĆ.NIGDY NIE MIAŁEM TAM PROBLEMÓW.POLECAM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 15:33
JACEK PATERA ZABOBRZE A MAGUDERA ODRADZAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 15:54
~JACEK napisał(a): W KRUSZYNIE U MAGUDERA,ZAWSZE TAM ZMIENIAM OPONY,FIRMA JEST BARDZO DŁUGO NA RYNKU,MOŻNA SIE POTARGOWAĆ.NIGDY NIE MIAŁEM TAM PROBLEMÓW.POLECAM!!!
Ceny ma z kosmosu odradzam !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 16:20
Polecam PIOMAR w Warcie Bolesławieckiej. Zawsze tam zmieniam i kupuję nowe oraz naprawiam swoją brykę. Wiem, że uczciwie mnie potraktują i solidnie naprawią a to już bardzo dużo jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
20 listopada 2013r. o 16:28
u magudera nie jest w cale tak zle ceny ma rozsadne ale trzeba ogladac dokladnie opony ale to wszedzie gdzie sie kupuje bo wciskaja czesto buble jakby sami sie nie przygladali temu co sprzedaja. poza tym na jeleniogorskiej nie ma tragedii jak na boleslawiecke realia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAGUDER do kitu niezalogowany
20 listopada 2013r. o 16:38
~ napisał(a): JACEK PATERA ZABOBRZE A MAGUDERA ODRADZAM
ja w kruszynie tez odradzam wciskaja nalewki jako b.dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza