Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opony zimówki nowe gdzie najtaniej ????

~13'' po 40zł niezalogowany
20 listopada 2013r. o 16:42
~temat załozony przez oponiarzy napisał(a): w internecie najtaniej, sprawdz na ceneo i pokaza się rozne oferty, lub szukaj w google, w Bolesławcu wcisna ci nalewki lub ,,prawie nowe" na których niemiec jezdził 2-4 lata :D
ja kupiłem nowki na przod (2 sztuki) z sieci za 400zł z dostawa, rozmiar 205/55/r15
szukajcie a znajdziecie ...
super cena ;) , a jak by kogos nie bylo stac na nowe to mam 13'' w b.dobrym stanie po 40zl/szt 733436183 tylko szybko bo zaras admin to usunie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 17:18
~ napisał(a): Polecam PIOMAR w Warcie Bolesławieckiej. Zawsze tam zmieniam i kupuję nowe oraz naprawiam swoją brykę. Wiem, że uczciwie mnie potraktują i solidnie naprawią a to już bardzo dużo jest.

PIOMAR jak dla mnie porazka, właściciel tak obrósł w piórka ze ledwo się mieści w tym warsztacie.Moge smiało polecić Patere na zabobrzu ,solidna firma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 17:22

szukajcie a znajdziecie ... super cena ;) , a jak by kogos nie bylo stac na nowe to mam 13'' w b.dobrym stanie po 40zl/szt 733436183 tylko szybko bo zaras admin to usunie Jeśli się nie płaci podatków to można sprzedawać opony po 40 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RB niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:03
nowe opony w internecie
Fulda KRISTALL MONTERO 3 oponeo.pl >>> 221zł za szt. komplet >> 884zł
195/65/15R 91T

+ założenie 60zł jeżeli są stalowe felgi alu drożej
+ 4 zawory 20zł

razem = 964zł

gwarancja oczywiście jest ale sam sobie na własny koszt wysyłasz jeżeli cos nie tak jest

nowe opony w serwisie

Fulda KRISTALL MONTERO 3
195/65/15R 91T >> 240zł za szt. komplet >> 960zł

cena z założeniem nowe zawory które kosztują normalnie 20zł
przy nowych oponach są gratis nowe worki na opony gratis do opon.
gwarancja 2 lata od reki zmieniają na nową gdyby coś było nie tak.



sumując:
964 internet
960 serwis

oszczednośći brak. strata czasu przed komputerem a i wulkanizator inaczej patrzy na klienta który kupuje u niego opony może jakieś gratisy kto wie kto wie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:12
~RB napisał(a): nowe opony w internecie
Fulda KRISTALL MONTERO 3 oponeo.pl >>> 221zł za szt.


alejaopon.pl koszt 194,75 zł.

Możesz policzyć ile zaoszczędzimy?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:26
tanie oponki nowe i uzywane. Powiecie ze Bolesławca macie kontakt a dostaniecie rabat-tylko nie zapomnijcie sie upomniec o niego :) www.tanieoponki.pl dzwonic pod numer 692636535 (wysyłka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RB niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:29
http://www.oponeo.pl/koszyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:40
~RB napisał(a): nowe opony w internecie
Fulda KRISTALL MONTERO 3 oponeo.pl >>> 221zł za szt. komplet >> 884zł
195/65/15R 91T

+ założenie 60zł jeżeli są stalowe felgi alu drożej
+ 4 zawory 20zł

razem = 964zł

gwarancja oczywiście jest ale sam sobie na własny koszt wysyłasz jeżeli cos nie tak jest



Co to za oferta założenie 60 zł??? W dobrym serwisie jak kupujesz nowe opony założenie jest gratis!!! A tak na marginesie wymiana sezonowa zmiana opon do sam. osob ( z wyważeniem) średnio w B-cu kosztuje 50 zł. A więc tym bardziej stwierdzam , że w/w oferta to żadna atrakcja tylko zwykłe zdzierstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza