Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wodociągi, nowe liczniki

2256
#dyrmaz nieaktywny
19 listopada 2013r. o 20:00
Witajcie. Dostałem ostatnio rachunek za wode i usiadłem. Jak zawsze dostawałem maksymalnie rachunek za wode 380zł (działalność) to po zamontowaniu nowych liczników elektronicznych gdzie pomiar jest wykonywany zdalnie nagle suma m3 wzrosła do 500zł !!! Nie jestem jedyny. Wszyscy na mojej ulicy mają tak zawyzone rachunki za wode no i scieki. Podobno wodociągi mają sporo juz spraw założonych za oszustwa... A jak jest u was ? tez macie takie dziwne rachunki po zmianie wodomierzy? nie zamierzam pozostawić tej sprawy bez rozwiazania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
19 listopada 2013r. o 20:21
Mi po zmianie licznika w domu gdzie wcześniej zawsze zużywałam 7m wyszło 9m.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wodnik szuwarek niezalogowany
19 listopada 2013r. o 23:50
Te nowe liczniki są bardziej dokładne, licza każdą kroplę, stare nie. Mieszkacie w Bolesławcu? Cieszcie się, w Nowogrodźcu kubik wody 4 zł, a ścieki 9 zł. Za 8 kubików ponad 100zł na miesiąc. Trzeba będzie oszczędzać wodę baaardzo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:18
Wczoraj rozmawiałem z kolegą z Nowogrodzca który twierdzi że za ścieki płacą 11zł za metr sześcienny,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:24
SZKODA ŻE NIE 20 ZŁ, TRZEBA ZROBIC OBEJŚCIE I KRAŚĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 10:55
u nas oczywiscie 22 złote! czyli 2 razy drozsze niz woda!!!! złodziejstwo!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gonzo niezalogowany
20 listopada 2013r. o 11:14
Niestety, trzeba spłacać fajerwerki prezia i zadłużenie. A zrobią to po pierwsze mieszkańcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AKŁA niezalogowany
20 listopada 2013r. o 11:35
Co do firm to się nie wypowiadam.ale prywatni odbiorcy wody to troche oszczędzajcie wode a da się ,a jak?a to jak POpłacicie duże rachunki to sami na to wpadniecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.