Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wodociągi, nowe liczniki

~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 20:57
~AKŁA napisał(a): Co do firm to się nie wypowiadam.ale prywatni odbiorcy wody to troche oszczędzajcie wode a da się ,a jak?a to jak POpłacicie duże rachunki to sami na to wpadniecie.


czyli robią nas w chu..a!! to co stare liczniki pokazywały mniejsze zuzycie czyli co byly popsute a te nowe są dobre bo wiecej pokazują? Tą sprawą zajmie się główny urząd miar który już niedługo wysle eksperta i sprawdzi "przypadkowe" wodomierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 21:50
~ napisał(a):
czyli robią nas w chu..a!! to co stare liczniki pokazywały mniejsze zuzycie czyli co byly popsute a te nowe są dobre bo wiecej pokazują? Tą sprawą zajmie się główny urząd miar który już niedługo wysle eksperta i sprawdzi "przypadkowe" wodomierze

Może sprawdzać prawda jest taka że te stare wodomierze faktycznie były niedokładne. U nas w wspólnocie różnica między odczytem poszczególnych liczników a licznikiem głownym wynosi średnio 7%. Ten głowny liczy każda kroplę, a te domowe łatwo sprawdzić puść wode tak żeby kapał licznika nie ruszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
7 czerwca 2014r. o 20:57
~FX napisał(a): Może naszym włodarzom też należałoby nasłać NIK.

Na Górnym Śląsku płacą 3 zł za m3 i okazało się po kontroli NIK że za dużo, a u nas 10zł za m3

http://biznes.onet.pl/wideo/szokujacy-raport-nik-49-mln-zlotych-przeplacono-za,150805,w.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 12:01
Jak to się dzieje , że za zużycie wody w mieszkaniu jest niewielka nadpłata, a w końcowym rozrachunku lokator ma np. niedopłatę w kwocie przewyższającej opłatę za rzeczywiste zużycie wody? Jaki jest sens oszczędzania, skoro musi płacić za wodę , której nie zużył ?Dlaczego wodociągi marnotrawią wodę , która nieraz leje się strumieniami po drogach? Kto ponosi koszty tzw czyszczenia rur wodociągowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 12:31
dyrmaz napisał(a): Witajcie. Dostałem ostatnio rachunek za wode i usiadłem. Jak zawsze dostawałem maksymalnie rachunek za wode 380zł (działalność) to po zamontowaniu nowych liczników elektronicznych gdzie pomiar jest wykonywany zdalnie nagle suma m3 wzrosła do 500zł !!! Nie jestem jedyny. Wszyscy na mojej ulicy mają tak zawyzone rachunki za wode no i scieki. Podobno wodociągi mają sporo juz spraw założonych za oszustwa... A jak jest u was ? tez macie takie dziwne rachunki po zmianie wodomierzy? nie zamierzam pozostawić tej sprawy bez rozwiazania!

Ja bym sprawdził czy ci spłuczka nie cieknie. Stary licznik mógł tego nie wyłapywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 6:05
Samotna kobieta na Gdańskiej (bez łazienki) - 1200 zł...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 czerwca 2014r. o 9:42
~ napisał(a): Samotna kobieta na Gdańskiej (bez łazienki) - 1200 zł...


To w tym przypadku koniecznie należy sprawdzić spłuczkę!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 19:09
Wszystko się wyjaśniło i kwota ma być anulowana.

Zmoderowano 09.06.2014 godz.21:44 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.