Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4 kubły na śmieci dla 5 rodzin - paranoja !

4070
#luke nieaktywny
26 listopada 2013r. o 14:36
Piszę z zapytaniem gdzie zgłosić ową sytuację na 5 rodzin jest tylko jeden kubeł na wybrane odpady !!! Gdzie na rodzinę na wsi przysługują 4 takie kosze na śmieci a nie na 5 rodzin jak w moim przypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 14:57
MZGK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 16:33
Wydaje mi się ,że trzeba pytać wójta,on zajmuje się sprawami wsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smieci niezalogowany
26 listopada 2013r. o 17:04
Ciekawy temat, w gminie nowogrodziec miały jeździć nowe auta z GPS tak bynajmniej wynikało z dokumentacji przetargowej a niestety jeździ stary głośny wysłużony JELCZ który stan wojenny na pewno pamięta !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
26 listopada 2013r. o 18:02
luke napisał(a): Piszę z zapytaniem gdzie zgłosić ową sytuację na 5 rodzin jest tylko jeden kubeł na wybrane odpady !!! Gdzie na rodzinę na wsi przysługują 4 takie kosze na śmieci a nie na 5 rodzin jak w moim przypadku.

Poza tym w mieście mieszkać w bloku 5 rodzinnym. Wowiozą raz na tydzień a na drugi dzień śmietniki pełne... Jeszcze MZGK nie podniesie worków które stoją obok kosza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 18:12
W B-cu na 60 rodzin jest dwa kubły pod kluczem ,oraz na szkło,papier i plastyk,więc nie narzekaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
26 listopada 2013r. o 18:51
luke napisał(a): Piszę z zapytaniem gdzie zgłosić ową sytuację na 5 rodzin jest tylko jeden kubeł na wybrane odpady !!! Gdzie na rodzinę na wsi przysługują 4 takie kosze na śmieci a nie na 5 rodzin jak w moim przypadku.


Ciekawe na jakiej wsi, bo chyba nie w gminie Nowogrodziec, gdzie do kubła zbiorczego np. na plastik musisz gibać nawet 1,5 km :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2013r. o 19:15
~Papuga napisał(a): Ciekawe na jakiej wsi, bo chyba nie w gminie Nowogrodziec, gdzie do kubła zbiorczego np. na plastik musisz gibać nawet 1,5 km :>


A ja dostałem jeszcze pojemniczek 10 litrowy na bioodpady z dziurkami i karteczką, że jest on przeznaczony na fusy po kawie - oczywiście gmina Nowogrodziec.

Mam 1 km do pojemnika zbiorczego, ja jak ja w sile wieku ale co mają zrobić osoby starsze, schorowane - winszuje pomysłu.

Oczywiście krytykować nie można, dlatego się pytam czy Radni pomyśleli zanim podnieśli rączki za tym co im poddano do przegłosowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.