Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Drogi: Gierałtów i Nowogrodziec priorytetem w budżecie na 2014 r,

~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 16:54
~Władek napisał(a): Burmistrz w N-cu też troszkę zrobił, wjeżdżając od razu widać.

Władziu skarbie napisz coś jeszcze, wszyscy się pośmiejemy. A tak poważnie to ty chyba nie wjeżdżasz do N-ca do Gościszowa ani Lubania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie RR niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 18:52
Jeśli nie Pan Frączek to zostaje nam tylko Pan Czurejno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 19:24
~Nie RR napisał(a): Jeśli nie Pan Frączek to zostaje nam tylko Pan Czurejno.


A to już chyba nasz RR czuje oddech. Zdrowa rywalizacja nigdy nie zaszkodzi. Ale czy ten Czurejno w ogóle ma ochotę startować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2013r. o 19:38
Jeśli nie ma to Go poprosimy żeby ratował nas przed RR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zebrzydowianka niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 11:20
~ napisał(a): Jeśli nie ma to Go poprosimy żeby ratował nas przed RR.


Ja też uważam, że trzeba przewietrzyć włodarzy gminy. Najlepiej jak wybrana zostanie osoba z jajami nie uwikłana w żadne tutejsze układy i zobowiązania. Pan Czurejno spełnia te warunki.

Panie Czurejno jak Pan to czyta proszę podjąć rękawice - mój i mojej rodziny głos Pan ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:28
Myślicie że p.Czurejno się pcha na stołek ?? Co innego pyszczenie - skądinąd słuszne - z boku na pewne nieprawidłowości, a co innego rządzenie całą gminą :> ZAWSZE znajdą się malkontenci na władzę, bo jeszcze sie nie narodził... A już najlepsze to takie szczekanie na forum, anonimowe... I żeby była jasność - nie jestem zwolenniczką p.Relicha :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:39
~Papuga napisał(a): ... A już najlepsze to takie szczekanie na forum, anonimowe... I żeby była jasność - nie jestem zwolenniczką p.Relicha :P


Ci którzy postawili się personalnie, mieli za chwilę kontrole straży miejskiej. Sprawdzanie nr domów umów na ścieki faktury za ich odbiór, informowanie przez strażników miejskich o częstych wizytach itp.

Tu chodzi o mentalność, sprawa śmieci to jest tak naprawdę pierdoła, ale pokazuje mentalność urzędników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:55
~ napisał(a):
~Papuga napisał(a): ... A już najlepsze to takie szczekanie na forum, anonimowe... I żeby była jasność - nie jestem zwolenniczką p.Relicha :P


Ci którzy postawili się personalnie, mieli za chwilę kontrole straży miejskiej. Sprawdzanie nr domów umów na ścieki faktury za ich odbiór, informowanie przez strażników miejskich o częstych wizytach itp.

Tu chodzi o mentalność, sprawa śmieci to jest tak naprawdę pierdoła, ale pokazuje mentalność urzędników.


To że mentalność 99% urzędników to rynsztok, to wiadomo nie od dziś. Od tych na samej górze, po taką gminę. Ale mój post dotyczył innego problemu. Że jak trzeba byka wziąć za rogi (stanąć do wyborów i być przygotowanym na krytykę), to niejednemu kozakowi mięknie rura :) Bo zawsze jednak z boku łatwiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza