Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Znieczulica w Policji !!

~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 1:27
~ napisał(a): Wybacz jeżeli porównujesz życie CZŁOWIEKA do zwierzęcia-psa.



a w czym pies jest gorszy? Pies czy jakiekolwiek inne zwierze? bo co, bo nie mowi to jego życie nie jest niczego warte? małe dziecko też nie mówi więc można uznać że dopóki się nie nauczy jest niczym i można je potrącić samochodem i zostawić, a niech sobie zdycha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dr. Dolittle niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 5:58
hemi napisał(a): A ja mam pytanie z innej beczki: jesli dochodzi do kolizji ze zwierzęciem (i nie ważne,czy to pies,czy sarna,czy łoś) to w policji nie mają jakiegoś dyzurnego weterynarza?
Załózmy:mają hasło,że za Kozłowem doszło do potrącenia dzika , to jak to wygląda?
Policja jest na miejscu,zabezpiecza miejsce zdarzenia i...kto szuka weterynarza? Policja? Kierowca?Kto?

Bo jak pieprzne jakiegoś burka,czy inną sarnę co wyskoczy pod me koła to gdzie mamdzwonić?
Numeru do weterynarzy jak i do koła łowieckiego nie mam,co mam zrobić z tym fantem?


Wtedy dyżurny zapisuje notatke, że za Dzikowem doszło do potrącenia kozła . Policja jedzie do Dzikowa ( a w Dzikowie weterynarzy po sześciu na każdym zakręcie ) . Robią z kozła ser kozi i nagrywają dwa odcinki Koziołka Matołka pod tytułem ,, Z Pacanowa do Dzikowa ".
Nastepnie wszyscy jak jeden mąż siadają przed komputerami , wchodzą na bolec.info i narzekają na policje że nie odzyskała skradzionego auta , nie złapała włamywacza do sklepu monopolowego , nie zapobiegła rodzinnej tragedii kiedy pijany ojciec katował dziecko ... itd...
A wszystko dlatego , że w tym czasie większość z policjantów reanimowała w przydrożnych rowach wszelkiego rodzaju sarny , piesy ,koty , łosie i inne ,,pluszaki "..... ;(

Opamiętajcie się ludzie trochę.....
Nic miłego ,patrzeć , jak zdycha potrącony pies ale nie dajmy się zwariować...
Mordujemy miliony świń , krów , drobiu itd. aby opierniczyć coś pysznego na świątecznym stole. Na przykład zatłuczonego przed chwilą karpia.
Jednoczesnie wielkie oburzenie z powodu potrąconego psa.
Czy to nie hipokryzja ?
Czy może Orwell miał racje pisząc w Folwarku zwierzęcym , że ,, wszystkie zwierzęta są równe , ale niektóre są równiejsze " .

Tobie mati zaś życze , aby to zdarzenie tak głęboko odbiło się na twojej wrażliwej psychice , żebyś dalszą czesc swojego żywota poświecił właśnie na organizowaniu pomocy w takich przypadkach. Może jakieś charytatywne pogotowie weterynaryjne ?
Może właśnie to będzie zajęcie dla ciebie... :)
Miłego dnia życze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BB niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 12:30
Nam Polakom policja jest nie potrzebna! Trzeba policjantów (utrzymywać) za kolosalne pieniądze podatników, a oni nie pomagają tylko szkodzą. Karzą ofiary a nie sprawców. Nie ufam im,
i mam o nich jak najgorsze zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znieczulony niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 13:18
~BB napisał(a): Nam Polakom policja jest nie potrzebna!... Karzą ofiary a nie sprawców...

Gdyby nie Policja (jaka by nie była) takie osoby jak Ty nie przeżyłyby tygodnia. Został byś ograbiony, pobity i może jeszcze zgwałcony :| Druga rzecz - Policja nie karze, od tego są i były Sądy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 grudnia 2013r. o 14:52
~duszek babci napisał(a):
skorn napisał(a): Policja ma ważniejsze rzeczy do roboty, np. jeżdżenie wkoło bolesławieckiego ratusza.
Nooo... :> jestem ciekaw co ty robisz w wolnym czasie : spacerujesz po lesie czy może do kościoła na jakąś modlitwę idziesz :>


Kto mówi o wolnym czasie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 15:06
Policja, to instytucja, do której ponad 80% Polaków straciło zaufanie, jak mogliśmy usłyszeć z TVP. Zastąpienie ich prywatnymi podmiotami byłoby o niebo skuteczniejsze, a karani byliby tylko ci, co łamią prawo, a nie niewinni ludzie, którzy starają się dbać o swoje poczucie bezpieczeństwa ! Także uważam ją za zbędną !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 15:23
~BB napisał(a): Nam Polakom policja jest nie potrzebna! Trzeba policjantów (utrzymywać) za kolosalne pieniądze podatników, a oni nie pomagają tylko szkodzą. Karzą ofiary a nie sprawców. Nie ufam im,
i mam o nich jak najgorsze zdanie.


większej bzdury nie słyszałem...
nie tacy mądrale jak ty wymyślili bardzo dawno temu taki twór jak policja i pomimo że nie jestem fanem co niektórych cwaniaczków ją reprezentujących - bez niej prawdopodobnie nie uświadczyłbyś cywilizacji w jej obecnym charakterze i wyglądzie.

Nawet jeśli jesteś anarchistą , złodziejem , gangsterem czy nawet gwałcicielem - wcześniej czy póżniej przyjdzie taki moment ,że bę dziesz jej potrzebować ...... i co wtedy ?....... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 15:25
~ napisał(a): Policja, to instytucja, do której ponad 80% Polaków straciło zaufanie, jak mogliśmy usłyszeć z TVP.

Ktoś tu chyba ładnie oszukuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie