Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Klub ENVY - wielkie otwarcie!!!

~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 7:53
A ja nadal uważam,ze w Bolesławcu ''starsza młodzież'' nie ma się gdzie pobawić.Paryska-hmm,owszem,ale mimo wysokich cen-ciasnota,więc nawet tam już nie chodzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 8:06
~Ja napisał(a): dla tych co nie byli- klub rewelacja byłam w sobotę, wystrój robi wrażenie, muza super, naprawdę polecam

Popieram byłem w sobotę klub jest mega, świetna zabawa i starsze towarzystwo-gratulacje dla właścicieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luki80 niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 11:19
A czy wiadomo cos z Sylwestrem w tym clubie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzesiek niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 11:47
Dla mnie miazga, oczywiście pozytywnie, supeeer wystrój i brak dzieciaków szfendajacych się miedzy nogami. gratulacje dla właścicieli byle utrzymali standard.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 13:23
Rowniez jestem ciekawa na temat sylwestra w tym klubie??? chetnie sie wybiore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hyhyhy niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 15:51
Fajnie gdyby byl w piatek albo sobote wstep od 21 lat :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 16:08
~hyhyhy napisał(a): Fajnie gdyby byl w piatek albo sobote wstep od 21 lat :D
:)


no!!!!to bylo by mega!! prosze wlasciciela o taka selekcje chociaz raz w miesiacu,bez lepkow plontająjcych sie pomiedzy wszystkim i chichoczacych 15 stek w toaletach!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żigolo niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 16:13
zalezy kto co lubi , ja lubie te malolaty bo są łatwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.