Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Klub ENVY - wielkie otwarcie!!!

5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 16:46
No i w tej chwili rozsądni rodzice zainwestują w porządny łańcuch.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 16:47
Zapewne właściciele śledzą komentarze także dołączam sie do prosby, niech jedna imprezka w miesiącu będzie od 21 lat +

A w sobote naprawde fajnie, nie było gimbazy, wystrój też dosyć ciekawy, chłopaki na konsoli dali rady, śnieżynki tez piękne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 16:50
Ja tam też jestem za :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 17:11
~luki80 napisał(a): A czy wiadomo cos z Sylwestrem w tym clubie?


Co tu dużo pisać Sylwek jak zawsze zapił pałę i pewnie się jeszcze leczy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karola niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 18:02
w sumie to fajny pomysl zeby chociaz jedna impreza byla od 21 lat wkoncu byla by jakas kultura i swoboda bo nie ukrywajmy ze gimbaza robi swoje,niech ida sobie do imperium a dla nas zostanie ENVY:) rowniez bylam w sobote i bardzo fajny wystroj,dobry klimat :) muzyka nawet nawet jeden z Dj byl bardzo przystojny:)

MIEJSCE GODNE POWROCENIA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hyhyhyhy niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 19:41
Dokładnie to by było dobre, może jeden klub uchował by się na jakimś poziomie. Brakuje takiego miejsca w Bolesławcu gdzie nie góruje gimbaza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daro o o niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 21:09
Wlasciciele Klubu Envy !!
Blagamy o Sylwester w skupulatnej selekcji 21+

Blagamy!!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 22:20
~daro o o napisał(a): Wlasciciele Klubu Envy !!
Blagamy o Sylwester w skupulatnej selekcji 21+

Blagamy!!:)



Ogolnie selekcje chociaz ten raz w miesiacu +21 :-) Napewno klub by na tym zyskal :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.