Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dzieciaczek z Domu Dziecka -u Was na Święta

2900
#falco nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 12:17
czy znacie procedury i jak długo to trwa?
czy jest to jeszcze możliwe?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 13:01
Najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do Domu Dziecka i tam o wszystko wypytasz. Mam nadzieję, że zrobisz tym piękny prezent jakiemuś dziecku :) Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 13:32
Jest to możliwe i jest wszystko do dogadania.Ja wzięłam na weekend kolegę mojego syna.Wystarczyło podać swoje dane,porozmawiać z kierowniczką Domu Dziecka.Bardzo przyjemna kobieta.
Jeżeli regularnie ma się zamiar zabierać do siebie dziecko,wtedy potrzebne są jakieś dokumenty,pozwolenia.
To wspaniała sprawa dla dziecka,ciężko opisać jakie to dla niego fajne doświadczenie.
Popieram całkowicie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 13:46
:)

dziękuję :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 14:04
Uwaga! Sprawa jest delikatna!
Dzieciaczki zwykle mają nadzieję, że to będzie na stałe. Zatem - trzeba bardzo taktownie, ale jasno stawiać całą sytuację.
Nie mniej, jeśli ktoś ma czas i możliwości, zdecydowanie namawiam na stałą pomoc Domowi Dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 14:12
Ja często właśnie słyszę,że ludzie się tego obawiają,że dziecko się przyzwyczai,więc nie będą go zabierać do domu.Oczywiście trzeba z dzieckiem ,porozmawiać,wytłumaczyć ale ono z pewnością woli np raz w miesiącu spędzić u kogoś czas niż przebywać non stop w Domu Dziecka.Nie obawiajcie się tego. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 grudnia 2013r. o 15:36
Dzieciaczek do wypożyczenia na święta a potem z powrotem do domu dziecka.

IDIOTYZM.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 16:54
skorn napisał(a): Dzieciaczek do wypożyczenia na święta a potem z powrotem do domu dziecka.

IDIOTYZM.

Dokładnie - mi tez się wydaje że to nie do konca jest dobre dla dziecka jakoś nie wyobrazam sobie że będze szczęśliwe jak będziesz je ddawał. Nawet zwierzę by cierpiało. Zastanów sie co chcesz zrobić i czy tym większej szkody nie zrobisz bo jestem w 100% przekonana że dzicko bedzie miało nadzieję że może jednak tam nie wróci -a tu taki cios "wiesz bo my chcialiśmy cie tylko przez dwa dni".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.