Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zasieg play...

11375
#poloo89 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 6:49
Witam. Wiecie moze co sie dzieje z zasiegiem Play'a w BC ?
Od paru dni telefon loguje sie przez siec plusa... to samo juz na kilku telefonach znajomych widzialem... xaver nadajniki zabral ze soba ? ;)
Nie mialem jeszcze czasu do operatora dzwonic. Pytam,oze ktos juz sie orientowal.

<i>polodesign.pl</i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 7:18
na kominie były nadajniki. Ja też nie mogę się zalogować z netem na osiedlu jana pawła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 11:24
Słabo to wygląda od kilku dni :-(

Mi natomiast stała się rzecz dziwna. Zniknęła mi książka telefoniczna zapisana na karcie SIM, wczoraj na kilka minut się pojawiła i znów zniknęła :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 11:38
Po wichurach mam neta od dzisiaj dopiero, a moj Play działa na nadajniku orange. Ważne, że działa ;)

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 11:42
Teraz to wina zawalonego komina-brak nadajnika w ok. Jana Pawła ale ja mając pleya przez ok. rok miałam wiele problemów z zasięgiem, nie raz nie można się było do mnie dodzwonić, według pley mój numer nie istniał czasem, zrywanie rozmów, na początku myślałam że to wina mojego starego telefony ale okazało się że to zasięg, jak się przeprowadziłam z centrum na przylesie to moja cierpliwość się skończyła i zmieniła operatora-teraz wszystko jest OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 16:50
Czy wie ktoś czy jest możliwe mieć tel w sieci play i z innym playem za granicą gadać tanio?Może abonament?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 17:51
Włącz sobie usługę TELE.PLAY i dzwoń z zagranicy do PL jak byś był w PL, warunek jeden musisz mieć tam komputer i dostęp do internetu. Minuty i smsy schodzą ci jak byś korzystał z telefonu w Polsce.
Usługa 14 dni za free później 3zł + vat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 23:36
ja będąc w polsce aktywowalam sobie pakiet w play na karte: darmowe minuty do wszystkich z play przez 30 dni za 10 zł.. a mój chłopak jest w DE i ma tez tel w Play.. ja dzwonie do niego nie płace nic bo juz mam aktywowany pakiet a jemu z konta pobiera 36 gr za każdą minute polączenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.