Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zasieg play...

2987
#Nightmare nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 0:02
W Niemczech można kupić kartę Lebara Mobile i dzwonić do Polski na stacjonarne za 1 eurocentów/minuta. Na komórki 5 eurocentów/minuta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 0:24
Dopiero po zawaleniu się komina ciepłowni zrozumiałem, że play miał kilka antenek w tamtej lokalizacji i obsługiwał nimi całe miasto. Żenada, teraz już jasne dlaczego usługi świadczone przez sieć Paly są tak słabe :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 8:52
NO ja juz mam dosc play'a. Znowu nie dziala. Szlak trafia. Trzeba przejsc do innej sieci.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 12:32
Nightmare napisał(a): W Niemczech można kupić kartę Lebara Mobile i dzwonić do Polski na stacjonarne za 1 eurocentów/minuta. Na komórki 5 eurocentów/minuta.
No tak,ale to jak ktoś jest w jednym miejscu za granicą a co zrobić jak ta druga osoba jeżdzi tirem więc się ciągle przemieszcza?Przecież nie będzie zmieniał karty ciągle jak jest raz w Niemczech,raz we Francji a raz w Anglii ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 19:29
Wiolizna napisał(a): NO ja juz mam dosc play'a. Znowu nie dziala. Szlak trafia. Trzeba przejsc do innej sieci.

Spokojnie !

Przede wszystkim sprawdź, czy telefon nie jest ustawiony na zasięg automatyczny. Może on uparcie wybierać wariant 3G - przełącz to ręcznie na GSM.

Jeśli to nie to - wejdź w ustawienia sieci i ręcznie wybierz operatora.
Może to być Orange, Plus, albo T-Mobile. Akurat w trybie automatycznym telefon może wybierać najsłabszego z nich.
A tak przełączasz i patrzysz który z nich ma najsilniejszy zasięg.

I jeszcze, by docierały do Ciebie MMS-y, ustaw w ich opcjach - Automatyczny Roaming

I tyle

Sam posiadam dwa numery w Play-u i ... żadnych problemów, a same zalety. Gdy jestem w terenie i tracę zasięg, wyszukuję tego najsilniejszego, i po problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 21:10
szaryman napisał(a): Sam posiadam dwa numery w Play-u i ... żadnych problemów, a same zalety. Gdy jestem w terenie i tracę zasięg, wyszukuję tego najsilniejszego, i po problemie.

u mnie podobnie. Większość znajomych mam w play i nie ma problemu. Obecnie korzystam z roamingu Plus i gra gitarra! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do szaryman niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 21:22
szaryman te ustawienia troszke pomagają ale zasięg w play i tak jest najgorszy ja próbowałem rożnych ustawień a i tak jest lipa. A ta ściema że sa nadajniki innych operatorów np. orange,plus to tez nie jest tak super, bo użytkownicy tych sieci mają PRIORYTET! a nie jakis tam play zakichany.. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 22:33
Po ostatnich problemach z siecią przebrała się miarka - nigdy więcej.
Centrum miasta a czułem się jakbym był w środku puszczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.