Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zachowanie kasjerki z PKP

5134
#TOjsienka nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 18:52
~ napisał(a): ja bez 2zł nie ruszam się praktycznie nigdzie...

Oj tam.Ktoś się zawsze zlituje nad nieszczęśnikiem o czym można było wyczytać z powyższego tekstu. :D
Jednak niema takiej znieczulicy w państwie polskim. :|


Dopisane 08.12.2013r. o godz. 18:52:

~:D napisał(a):
krewpotlzy napisał(a): Szczęście że wsrod podroznych byla osoba ktora dala mi poprostu te 2 zl.


Mnie ciekawi czy aby nie było za późno ? ;)
A jeśli tak, to poproszę o przygód ciąg dalszy ;) :D

Ja też poproszę. :|
Albo nie dalszy ciąg chyba znam.Zrobił co miał zrobić,ulżyło ale okazało się że jest w kabinie jest automat z papierem toaletowym na którym widniał napis"wrzuć 50 gr i pociągnij jeden listek"..........

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:D niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 18:54
Oj tam , ciekawiej było by, gdyby tuż przed wejściem do WC okazało się , że już nie trzeba :) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 19:01
Jakby tak każdy dopisał część swojej wyobraźni wyszła by zas...na powieść do ekranizacji. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 19:21
Autorze tematu - jesteś szczęściarzem, jeśli masz tylko takie problemy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 19:26
Każdy ma problemy większe i mniejsze ale czy musimy tylko płakać i wylewać żale na forum?Przynajmniej się uhahałam. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 19:30
W sumie to masz rację.
Jest z czego się pośmiać :-)

Jakby do tego nie podejść, perypetie związane z brakiem możliwości załatwienia potrzeb fizjologicznych są zazwyczaj śmieszne :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BG niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 19:37
gdybyś dokładnie przeczytał książke której tytuł podałeś w nicku to byś wiedział jak się zachować w danej sytuacji ! ;)

Bears Grylls
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 20:00
a w toalecie był tylko szary papier, nie było miękkeigo siedmiowarstwowego w kolorze lazurowego błękitu. Skandal, wstyd oszustwo! Tak w skrócie można nazwać wydarzenia mające miejsce dzisiejszego pięknego poranka:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza