Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co mnie w życiu zabiło ?

~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 16:09
A wcale że nie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 18:50
krewpotlzy napisał(a): I tak sie budze znowu z rana Wycieram łzy z twarzy które jak codzień nie pozwalają mi zapomnieć, dotkliwie kłując mą dusze Noc była spokojna Kilka , kilkanaście przebudzeń stało się już normą Snu nie pamiętam, ale o ile był to nie ranił I tak ze snu w jawe przechodze Ten okrutny koszmar który pozostanie aż do śmierci Niech ten czas minie W tym teraz moim jedynym ukojeniu I znoś to jak długo można i znów ten dzień Witam dzień dobry radość życia to ból Szczery uśmiech oznaka radości zadowolenia już długo jest dla mnie obcy Udaję, przynajmniej próbuję Nic z tego W głowie i sercu wciąż to samo Mnie tak to boli, zabija Sam dla siebie jestem kimś obcym Odbicie w lustrze nieznajome Codzień pokonując te same drogi gubię się w nich Jestem gdzie indziej Mnie tu niema Mnie już tu niema Tego uczucia nic nie pokona Tak boli rozrywa gardzi kpi Całe życie które trwaaaaa kto to, kim jesteś, kim ja. DO KOGOŚ TAM KTO WIE KIM JESTEM Daj cierpieniu odpocząć Bólowi nabrać siły Tęsknocie łez nagromadzić Sercu choć na chwile przypomnij czym jest ciepło drugiej osoby Bo inaczej na co to piekło Do końca życia kara za narodziny Egzekucja ducha duszy na jawie Pozbawienie sensu bytu Zabij albo się zlituj kim byś nie był.

Hej no co ty?Musisz się pozbierać!Wierzę w Ciebie!!!Takie głupie myśli trzeba przeżyć,apotem być dalej sobą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 19:34
On chyba jest sobą bo to nie jego myśli :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 19:45
Mam propozycję dodajmy parę swoich nieprzemyślanych westchnień .Ja zaczynam .

Tak kiedy wstałem pomyślałem ach ,ach udało się otworzyłem swe ślepia jestem zwycięzcą .Zjadłem lecz nie chciałem lecz zjadłem gdyż me soki żołądkowe bezlitosne ,krwiożercze ,mogłyby strawić me ciało ech życie ,życie . Ubrałem swe szaty i wybiegłem ach wybiegłem na pkp .Minuty mknęły i mknęły a ja jakby w przestworzach czasoprzestrzeni przechodziłem miedzy sekundami . Stałem w kolejce za ludźmi niby inni a jednak tacy sami . Człowiek przede mną kuca i kuca ściska nogi czy ból czy jakieś pragnienie -Nie wiem ,nie wiem .Słyszę kłótnię ,krzyk niby ludzkie a jakie bolesne człowiek krzyczy -dwójkę proszę dwójkę ściskając pięści i pośladki swe odchodzi w bezkresną dal lecz jakby już nie ściskając nic . Bolesne lecz brązowa smuga zostawiona przez człowieka przypomina mi ,że był był lecz odszedł niezaspokojony . Czy doszedł do swojego celu . Nie wiem ? Lecz jestem pewny dwójka w kieszeni została .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:06
Co drugi to je.bnieniejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:09
Znakiem tego i tak dzień mu się mimo wszystko dobrze zaczął ,bo 2 złote zarobił jak nic :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 20:18
~Motywacja napisał(a): Co drugi to je.bnieniejszy

Oooo Zmotywowany nie spodziewałabym się z twojej strony takiego komplementa. :| Uroczy jesteś :* :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:26
A to było romantyczne? Dopiero się uczę i nie wiem, czy jestem na dobrej drodze. :) :) :D :D :D ;) ;) :) :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza