Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co mnie w życiu zabiło ?

~Papuga niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:32
~Motywacja napisał(a): A to było romantyczne? Dopiero się uczę i nie wiem, czy jestem na dobrej drodze. :) :) :D :D :D ;) ;) :) :D :D


To słuchaj starszych i bardziej doświadczonych np. mnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 20:35
Nie romantyczne tylko znaleźć znajomych z takim samym upośledzeniem umysłowym jak twoje-bezcenne :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:38
Łeeeee już myślałem, że czegoś się nauczyłem, ale to chyba nie taką książkę czytałem:(
A w sumie wy krec ane. Git jest jak jest kacza tuska morda mać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 20:43
~wojti napisał(a): Mam propozycję dodajmy parę swoich nieprzemyślanych westchnień .Ja zaczynam .

Czy doszedł do swojego celu . Nie wiem ? Lecz jestem pewny dwójka w kieszeni została .

Raczej nie została bo dołożył do niej swoją całą dychę by dojechać do domu w celu zmiany spodni.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J23 niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 22:01
Był tylko jeden taki Typ który pisał na tym forum w takim stylu i z takimi błędami ( zazwyczaj przed świętami ) .............ANIELSKI się zwał :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 0:02
Co mnie w życiu zabiło ?

KREDYT...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 5:53
choroba przewlekła...,trzeba zdychać za 700 zł zamiast zapierdzielać gdzieś w Skandynawii.a takie plany były.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 12:22
A mnie sie dzisiaj snila czarna krowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza