Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mapy cyfrowe hydrantów
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 8:35
No, to teraz Król przekaże Straży jeszcze wiadro mineralnej kranówy de lux torpeda of PWiK do gaszenia pożarów i będzie git.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolar niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 9:23
A 31 grudnia zostanie przekazana LCMZK - lokalna cyfrowa mapa znajomych królika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnauta niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 10:30
Co za naród, nic Wam nie pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 11:11
~tajny informator napisał(a): zrobcie mape drogowa kolesiostwa w miescie , to bardziej będzie sluzyc mieszkańcom w załatwianiu spraw, mape powiazan i ukladow kto co załatwia ... a może powiecie cos o tajnych rekrutacjach dla znajomych w przedsiębiorstwach państwowych heee?


Idiotyczne komentarze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 11:17
~bolecnauta napisał(a): Co za naród, nic Wam nie pasuje.


Tu nie chodzi o to, że nic nie pasuje. ale chodzi o to, jak już wcześniej napisano, że można było te mapy przekazać np.: mailem, a co najważniejsze - bez rozgłosu i medialnej oprawy.
Chwalić się tym, że robi się coś, co należy do obowiązków.
Gdyby nie przekazano aktualnych map, to w razie jakiejś tragedii, za taką niekompetencję i brak aktualizacji danych dla straży, rozliczałby prokurator.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 grudnia 2013r. o 11:42
~ napisał(a):
~bolecnauta napisał(a): Co za naród, nic Wam nie pasuje.


Chwalić się tym, że robi się coś, co należy do obowiązków.


Czy ty masz pojęcie, jaką pracę trzeba wykonać, aby taką mapę stworzyć? Taka mapa to skok cywilizacyjny. CZy ty w ogóle wiesz, jak taka mapa wygląda? Ale ty wychowany na Google pewnie tego nie łapiesz. Jakie masz wykształcenie, aby oceniać tak zaawansowaną mapę cyfrową? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 12:19
alter napisał(a): Taka mapa to skok cywilizacyjny. CZy ty w ogóle wiesz, jak taka mapa wygląda?


Dokładnie wiem. :) I nie jest to żadna rewelacja, czy skok cywilizacyjny - przynajmniej obecnie. Kilkanaście lat temu to tak ale nie dzisiaj. Mapa odwzorowana cyfrowo, z możliwością do przetwarzania na komputerze. Mam od wielu lat takie mapy (całej Polski) terenowe w skali 1:25.000 na których są nawet niewielkie ścieżki leśne. Zainstalowałem to w palmtopie i po dodaniu znaczników GPS, mogę swobodnie poruszać się po każdym lesie. :)


alter napisał(a): Ale ty wychowany na Google pewnie tego nie łapiesz. Jakie masz wykształcenie, aby oceniać tak zaawansowaną mapę cyfrową? :)


Takie przytyki są nie na miejscu.
Dla twojej wiadomości, wychowałem się w czasach, gdy jedynym źródłem wiedzy, była literatura fachowa, dostępna w bibliotekach.
Moja wiedza jest wystarczająca, żeby zrozumieć działanie takich map.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 13:04
A jak ta mapa cyfrowa wygląda i jak strażak jadący na akcję ją odczytuje?
A może to jest zdjęcie mapy w JPG? :D
Artykuł długi, dużo zdjęć a o istocie rzeczy, czyli mapie niewiele. Nie napisali jak to wygląda i jak działa ale pokazali jak urzędasy wyglądają. Typowa wiadomość o wszystkim i o niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza