Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie na Kubika
8187
#gras nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 20:09
Pozwólcie, że zacznę!
Każdy z nas będzie kiedyś starszy!!!
Mimo wszystko,każdy powinien uważać na drodze ( obojętnie czy to kierowca czy pieszy!! )

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sobol niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:16
Pozwólcie, że skończę. Oświetlenie tej ulicy jest baaardzo słabe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:20
a odblaski gdzie? Widać że w mieście też mogą się przydać. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 20:22
Szybko sie uwinęli jechałam tamtędy około 18 i po zdarzeniu ani śladu.
Ale faktycznie oświetlenie jest tam do d... :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:35
Inni sprawa, że starsi ludzie bardzo często wchodzą na ulicę zupełnie jakby chodzili po przedpokoju w domu, czyli nie rozglądają się na boki, a samochód musi wyhamować w mig, by nie wystraszyć pieszego lub co gorsza nie potrącić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bombonierka niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:38
ja jechałam tamtędy ok 17:30 i tez nic nie widziałam, ale popwracającdo tematu jak jest taka pogoda to ciężko coś tam zobaczyć, co gorsza kogos jak przechodzi jeszcze jak popadnie zamiast na pasach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anon niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 20:51
Masakrycznie wyglądała po tym ta szyba !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca który uważa również na pieszych niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 21:18
~Bombonierka napisał(a): ja jechałam tamtędy ok 17:30 i tez nic nie widziałam, ale popwracającdo tematu jak jest taka pogoda to ciężko coś tam zobaczyć, co gorsza kogos jak przechodzi jeszcze jak popadnie zamiast na pasach...

A ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Pieszy szedł po pasach i to w dodatku przeszedł już połowę jezdni. Jak ktoś ma problemy ze wzrokiem to za kółko nie siada, poza tym pierwsza zasada wpajana kursantom zachowaj prędkość odpowiednie do panujących warunków. Juz niedługo napiszecie że pieszy to nie będzie miał w ogóle prawa wstępu na przejście bo kierofffcy wyruszyli na drogi. T
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie