Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie na Kubika
3145
#hemi nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 21:24
Jak są takie warunki (ciemno,pada ) to czasem ciężko kogoś zauważyć (
Inna kwestia,że osoby starsze (np 60+) powinny mieć obowiązkowe badania słuchu i wzroku.
Ostatnio pewna pani,która kupowała ode mnie pewna rzecz wysłała po to ojca.
Do tego pana musiałem sie prawie wydzierać (bo niedosłyszący więc mówił ,aby mówić głośniej!),a jego sposób wyjechania z podwórka miał wiele do zyczenia ( piłowanie auta,szarpanie ,z prostego wyjechania z parkingu kręcił kierownica co kilkanaście centymetrów,skoro mógł to wykonać bez problemu)
Jak oglądałem jego ogarnianie auta to byłem mocno przerazony jak taka osoba SPRAWNIE może uczestniczyć w ruchu drogowym :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:04
Uprzedzę - założyć tam sygnalizację! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:05
Uprzedzę - założyć tam sygnalizację! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:09
To musiało się zdarzyć przed 5, bo parę minut po już stała karetka i policja. Nie usprawiedliwiam kierowcy, ale faktycznie jak jest ciemno na dworze to czasem trudno zauważyć pieszego, zwłaszcza jak oślepia nas ktoś jadący z naprzeciwka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:11
Wiesz Hemi może o trudno zobaczyć pieszego. w takim układzie chyba trzeba zrezygnować z auta. Alternatywą jest "10 mniej" nawet jeśli przepisy zezwalają na 50 a ty nie masz odpowiedniej widoczności zdejmij nogę z gazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:12
hemi napisał(a): Jak są takie warunki (ciemno,pada ) to czasem ciężko kogoś zauważyć (
Inna kwestia,że osoby starsze (np 60+) powinny mieć obowiązkowe badania słuchu i wzroku.
Ostatnio pewna pani,która kupowała ode mnie pewna rzecz wysłała po to ojca.
Do tego pana musiałem sie prawie wydzierać (bo niedosłyszący więc mówił ,aby mówić głośniej!),a jego sposób wyjechania z podwórka miał wiele do zyczenia ( piłowanie auta,szarpanie ,z prostego wyjechania z parkingu kręcił kierownica co kilkanaście centymetrów,skoro mógł to wykonać bez problemu)
Jak oglądałem jego ogarnianie auta to byłem mocno przerazony jak taka osoba SPRAWNIE może uczestniczyć w ruchu drogowym :(


Ty Hemi to masz przygody...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swiadek niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:16
po pierwsze to pieszy wcale nie przeszedl polowy drogi!
a oczywiscie wszyscy wiedza wszystko najlepiej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SWIADEK niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 22:23
A PO DRUGIE JADAC TA DROGA KIEROWCY TRUDNO JEST ZAUWAZYC PIESZEGO JEZELI W TYM MOMENCIE Z NAPRZECIWKA OSLEPIA GO INNY POJAZD...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima