Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z natrętnymi kotami.

~Ewa niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 12:19
Co zrobić, żeby koty sąsiadki nie wchodziły na mój ogród i nie zanieczyszczały go. Ponadto koty wchodzą na maskę samochodu i pazurami rysują lakier. Rozmowa z sąsiadką nie pomogła. Czy jest na to jakiś sposób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 15:31
dokarmić nieboraczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 15:46
Pytanie jest źle postawione. Problemem nie są koty tylko taka sąsiadka. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 16:22
~Ewa napisał(a): Co zrobić, żeby koty sąsiadki nie wchodziły na mój ogród i nie zanieczyszczały go. Ponadto koty wchodzą na maskę samochodu i pazurami rysują lakier. Rozmowa z sąsiadką nie pomogła. Czy jest na to jakiś sposób?

Złap kotka i zadzwoń po SM.Jeśli sąsiadka sie do kiciusia przyzna zapłaci mandacik(najniższy 50 zł) i przy okazji sprawdzą jego szczepienie.Jak się nie przyzna to kiciuś odjedzie białą taksówką.
;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 16:37
Kot pazurami rysuje lakier samochodu?? Ciekawa teoria.... większej bzdury nie czytałam. Kot jest tylko zwierzęciem więc nasyłanie SM nic nie da bo zwierze nie zrozumie a i biedna sąsiadka choćby nie wiem jak się starała też nie będzie w stanie mu wytłumaczyć, że tak nie wolno. Koty zawsze chodzą swoimi ścieżkami. Co sąsiadka zrobi? Do stołu go w domu przywiąże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 16:43
Oj potrafi zarysować, zwłaszcza jak złapie poślizg na masce i robi "zrywa "(mam 8 kotów to wiem), ale to nie powód żeby je uśmiercać.
Właściciel zwierzęcia odpowiada za niego, więc trzeba udowodnić tylko zdarzenie (kamera, foto) oraz to kto jest właścicielem zwierzęcia.
Postępujemy później tak samo jak by ktoś nam zarysował auto.
Albo kupujemy psa i kot nie wejdzie na podwórko:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 16:50
Rozstaw trutke i tyle z tego. Twój ogród, Twoja posesja, Twoj samochód więc masz prawo robić tam co chcesz i stawiać co chcesz, a jak jej koty, których ona nie pilnuje nań wejdą i się potrują - nie Twój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 16:55
~ta napisał(a): Rozstaw trutke i tyle z tego. Twój ogród, Twoja posesja, Twoj samochód więc masz prawo robić tam co chcesz i stawiać co chcesz, a jak jej koty, których ona nie pilnuje nań wejdą i się potrują - nie Twój problem.

"trutke" "twoj" Ty chyba sam wlazłeś w "truke".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.