Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z natrętnymi kotami.

~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 22:49
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ludzie wam to nic nie pasuje..:
A tobie pasuje jedzenie warzyw z grządki na której nas..ał kot? Zapach pewnie też pasuje.

A co jesz ze sklepu? Wiesz czym się nawozi to co wpierniczasz? Wiesz gdzie się podziewa gnój z ferm drobiu, i czemu jest taki poszukiwany przez niektóre gospodarstwa rolne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 22:56
Nawóz kurzy, a kocie g..o, to duża różnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 10:32
TOjsienka napisał(a):
~Ewa napisał(a): Co zrobić, żeby koty sąsiadki nie wchodziły na mój ogród i nie zanieczyszczały go. Ponadto koty wchodzą na maskę samochodu i pazurami rysują lakier. Rozmowa z sąsiadką nie pomogła. Czy jest na to jakiś sposób?

Złap kotka i zadzwoń po SM.Jeśli sąsiadka sie do kiciusia przyzna zapłaci mandacik(najniższy 50 zł) i przy okazji sprawdzą jego szczepienie.Jak się nie przyzna to kiciuś odjedzie białą taksówką.
;)
A może ty pojedziesz białą taksówką,gimbusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 10:35
TOjsienka napisał(a): Ja tam kotów nie cierpię ale w uśmiercanie się nie baw jak nie chcesz sie po sądach ciągać tym bardziej że podejrzenie będzie na ciebie bo już w ich sprawie byłaś u sąsiadów.
Wystarczy uprzykrzyć życie sąsiadce zgodnie z prawem.Zrobić fotę jak kicia drepcze po masce auta,złapać kiciusia,zadzwonić po SM i wskazać jego adres.Jeśli się przyzna to za płaci mandacik i może jeszcze jakieś odszkodowanko wpadnie.Jeśli sie nie przyzna to kotek pojedzie i sąsiadka będzie miała jednego kotka mniej.
Zakupczonym obowiązkiem właścicieli kotów jest pilnować pupila tak jak muszą to robić właściciele psów.
Nakłanianie do przestępstwa par 56 p 1.jest przestępstwem kara 3 lata.Nakłanianie do wyłudzenia odszkodowania.sama na siebie bata kręcisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 10:45
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): gimbusie.


Powtarzasz się daltonistko :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 11:07
~Ewa napisał(a): Co zrobić, żeby koty sąsiadki nie wchodziły na mój ogród i nie zanieczyszczały go. Ponadto koty wchodzą na maskę samochodu i pazurami rysują lakier. Rozmowa z sąsiadką nie pomogła. Czy jest na to jakiś sposób?






20 KILOMETRÓW ZA MIASTO I PO PROBLEMIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Liatra niezalogowany
18 lutego 2021r. o 12:25
~~~ napisał(a): Kot pazurami rysuje lakier samochodu?? Ciekawa teoria.... większej bzdury nie czytałam. Kot jest tylko zwierzęciem więc nasyłanie SM nic nie da bo zwierze nie zrozumie a i biedna sąsiadka choćby nie wiem jak się starała też nie będzie w stanie mu wytłumaczyć, że tak nie wolno. Koty zawsze chodzą swoimi ścieżkami. Co sąsiadka zrobi? Do stołu go w domu przywiąże?


ALE SKORO GO KARMI TO MOŻE OBCIĄC PAZURKI I POSPRZATAĆ PO SWOIM PUPILU???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Sosna niezalogowany
18 lutego 2021r. o 12:42
Z psami też jest problem. Na Kwiatowym od 2 miesięcy ujadają psy, czasami przez cały dzień. Słychać je głównie na Stokrotek. Masakra, ludzie, opamiętajcie się!! Jeśli nie masz czasu dla zwierzaka, to go po prostu nie bierz!! Ktoś dostał psa na święta, a teraz zwierzak na dworze sam siedzi i drze się bez opamiętania. A sąsiedzi???!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.