Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z robalami !!

4122
#karmelka29 nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 18:13
:) ciamka,kup w aptece kwas borowy,wymieszaj go z cukrem i ustaw w miejscu w którym pojawiają się karaluchy.Wystarczy że jeden ,się do takiej "pułapki wpitoli" i wróci z tą trucizną.. do gniazda.. :) Karaluchy są "kanibalami" - padły osobnik staje się pożywieniem dla pozostałych i mamy reakcję łańcuchową.
:) Takie metody stosowali Pogromcy Karaluchów" w jednej z Wiedeńskich firm,w której miałam okazje pracować.

:) powodzenia,.!!!1

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 18:15
~ napisał(a): Zadzwoń do spółdzielni i podaj się za kogoś z mediów i powiedz że chcesz się umówić na wywiad z prezesem w sprawie robactwa w bloku:) Oczywiście jest to nielegalne, karane i podłe :)


to jest świetny pomysł :)
tak bym zrobił...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10731
#ciamka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 18:15
sprobuje ale czy to cos da? tyle kasy już poszlo aby fachowcy to zrobili był spokoj na jakiś czas a teraz po prostu koszmar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 18:16
Ogarnąć się, bo zachowujesz się jak pusta blondynka.
Napisała Ci koleżanka wyżej więc marsz do apteki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10731
#ciamka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 18:18
kierownik spoldzielni nie popatrzyl mi nawet w oczy w domu nowe meble , moje dzieci rodzina jak ja mam zyc nie da się funkcjonować czynsz nie maly dodatki remontowe się placi i wszystko a oni maja to gdzies wstyd kogos do siebie zaprosic


Dopisane 12.12.2013r. o godz. 18:18:

maz już poszedl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 18:22
Mediom też zgłoś. Dlaczego Ty masz płacić za usuwanie insektów ?
Zbieraj rachunki i odlicz od czynszu :)
Powodzenia
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 18:26
słyszałam kiedyś że dobrze jest ten kwas z zółtkiem jajka na twardo wymieszać , lepiej wchodzi i powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 18:33
Pierwsze co to zgłoś to na piśmie do spółdzielni niech Ci podbiją że pismo wpłynęło. Bo na słowo to sobie można prezesowi mówić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego