Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z robalami !!

~Eliza niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:49
~FION napisał(a): A co zrobić ,żeby kuny wyprowadziły się z mojego strychu ? Nie mam już na nie siły. Robią dużo szkód.może ktoś zna jakiś sposób ?



Kuna nie znosi zapachu psa,tak ,tak ,po prostu kiedy poczuje zapach psa ucieka i nigdy nie wraca.Trzeba ,zeby Twój pies zostawił swój "zapach" na strychu i kłopot z kuną minie bezpowrotnie.Lepiej sprzątnąć po psie niż cierpieć kunę ,która też pozostawia śmierdzące odchody między innymi.No chyba że nie masz psa to pożycz go od sasiada i potrzymaj na strychu chwilę.

Zmoderowano 12.12.2013 godz.20:37 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 19:55
Usuwanie domowymi sposobami to jednao ,ale zakichana odpowiedzialnośc spółdzielni ,aby lokator płacący czynsz ,czy inne fundusze remontowe miał godne warunki do życia!!

Bawić sie w takie sposoby to mozna na krety na działce ,a tu za porzadek jest odpowiedzialny zarządca i jego psim obowiązkiem jest zrobic cos z karaluchami i tyle !!

Oczywiście jeśli cos robicie na własna ręke (idąc za radami nautów) zbierac rachuneczki ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 19:59
kuny są w domku jednorodzinnym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FION niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 20:01
Elizo bardzo dziękuję za podpowiedź. Psa nie mam ale znajomi mają to nie będzie problemu. A to prawda że kuny pozostawiają odchody które są równie uciążliwe !!!

Zmoderowano 12.12.2013 godz.20:39 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10731
#ciamka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 20:26
nie wiem ja nie spocznę na laurach i spoldzielnia za to beknie bo mi się to w glowie nie miesci ludzie maja prawo spokojnie mieszkac oni mi tu klatke maluja i daszek naprawiają co z tego jak do mieszkania nikogo zaprosić nie można samemu się nie chce zyc a to dziadostwo naprawdę ciężko wytepic


Zmoderowano 12.12.2013 godz.20:40 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 20:44
~ napisał(a): ......podaj się za kogoś z mediów i powiedz że chcesz się umówić na wywiad z prezesem w sprawie robactwa w bloku:)......


A może udać się do ....mediów :>

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=8719#Scene_1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10731
#ciamka nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 20:51
nie głupie i pewnie tak zrobie ... jak widać to nie tylko mój problem temat nie odbil się echem ... nie sadzilam ze taki odzew będzie w tej sprawie... ale najpierw radca żeby wiedzieć czy jest o co walczyc ze spoldzielnia ....bo jak mi zaczna rzucac tymi swoimi '' paragrafkami, ustawami i ustanowieniami " to trzeba być gotowym na wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 21:01
Po co Ci radca prawny jak masz media, życie pokazywało nie raz że media są skuteczniejsze niż prawo :) Idź za ciosem, zgłoś się do redakcji, prezes się zaczerwieni, potem zrobi sie blady, poduma i wyśle ekipę do robaków," boż" to wstyd przecież ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego